2733
2739
اسم دختر که خیلی تنوع داره و راحت میشه انتخاب کرد من تو ماه ۷ هستم و اسم پسر نمیدونم چی بزارم

آرسام مهرسام

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی مدنظرت نیست ؟

نورا یسنا زهرا الهه ایلین ملورین هلیا حورا حنانه هانیه مهتا مُحنا اِلنا آیدا حلما حیما محیا ملیکا فاطمه نجوا ارمیتا سلین

پسرم دردونه من💜سعی میکنم تاجایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰
2728

ببین سخت نگیر سعی کن به دل خودت بنشینه اسم چن تا چیزش مهمه آواش معنیش اینکه مذهبیه یا امروزیه یا نه.ببین چی واست مهم تره مثلا مانیا خیلی خوش آواست ولی معنیش میشه جنون ولی میگن معنیش عشق شدیده.خیلی اسمای کمی هست که همه چیزاش خوب باشه.فقط میگم حساس نشو.

من خودم میگم 

جانان رونیا نیلا روشا روشنا ترنم دلوین دلسا رزا مهلا مهتا سوین سودا پارلا آیلا نورا غزل صبا نگار حسنا فاطمه زینب 

2740
منم دوقلوی دختر باردارم،یکیشو گیسو انتخاب‌کردم،یکی دیگه مونده هنوز☹ بمنم پیشنهاد واسه گیسو غیر از گ ...

استاد زبانمون دوقلو دختر داشت گلایُل وگلاوژ فکر میکنم گِلاوژ یعنی تک ستاره صبحدم اسم ترکی هست گمونم ولی بازم مطمئن نیستم یه سرچ کن به نظر اسم قشنگیه

منم دوقلوی دختر باردارم،یکیشو گیسو انتخاب‌کردم،یکی دیگه مونده هنوز☹ بمنم پیشنهاد واسه گیسو غیر از گ ...

خوش به حالتون که دوقلو دارین دوقلو ها خیلی خوبن ان شاالله سالم باشن و سایه پدر و مادر بالاسرشون باشه.گیتی و گیسیا قشنگن به گیسو هم میخورن

الهی💚  گاهی💛 نگاهی❤
2706