2737
2734
عنوان

اینا نشونه های افسردگیه..؟

78 بازدید | 7 پست

اینقدر بدی دیدم و باهام بد رفتاری شده که از همه آدما زده شدم هر کی دورم بودو انداختم دور با اینکه شدیدا تنهام ولی احتیاجی به دوست هم ندارم.

زود عصبی میشم و گارد میگیرم سر بعضی موضوع های خاص که ازش ضربه خوردم و نمیخوام تکرار شن 

همش سرم تو کار خودمه و همه فکرام ، حرفام با خودمن و خدا

شدیدا به دنبال رشد و پیشرفت خودم هستم و تو این راه احساس میکنم نیاز به هیچکس ندارم میدونم مسیرم سخته ولی باید برسم به چیزای که تو ذهنمه

انگاری که میخوام بگم دیدید تونستم؟ دیدید منو دست کم گرفتید و چقدر باهام بد رفتاری کردید؟ 

انگار عصبیم از همه و کل دنیا 

فقط با خدا حرف میزنم و گریه هام فقط برای اونه به غیر اون همه فکر میکنن آدم بی احساس و سنگدلیم

الان با خودم فکر میکردم یه لحظه گفتم نکنه مشکل از منه ؟ نکنه افسردگی دارم ؟ 

چطور میتونم کاری کنم که این احساس ها و فکر های  آزار دهنده دور شه ازم؟ 

برای رسیدن به حاجتم برام صلوات بفرستید🥺🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا منم رابطه بااطرافیانم خیلی کم کردم چون اینطوری ذهن خودمم راحتتره ازاین وضعیت ناراحت نیستم چون اعصابم راحتتره فکرنمیکنم علایم افسردگی باشه چون مثل شما برای پیشرفتم تلاش میکنم فقط از اطرافیانم دلسرد شدم مهم خودمم

افسرده نیستی گلم🙃

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2738