2733
2734

سلام 

مامانم ضخامت و فیبروم داره خیلی نگرانه خیلی وقته با این مشکل درگیره از عمل هم میترسه...

دوستان خواهش میکنم کسی اگ از طب سنتی نتیجه گرفته بگه؟چه دارویی و چه دکتری؟معرفی کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
۲۰به بالاس دقیق نمیدونم

عزیزم خواهرانه میگم

خودت مجبورش کن بره

اگه دیر شه سرطان میشه دور از جون

مامان منم نمیرفت 

الان ضخامتش شده ۲۱ 

همه کارا شو کرده ۲هفته دیگه عمل داره

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
عزیزم خواهرانه میگم خودت مجبورش کن بره اگه دیر شه سرطان میشه دور از جون مامان منم نمیرفت  ا ...

وای نگو اخه میگن طب سنتی درمانش میکنه خیلیا درمان شدن..چند وقته ک مادرتون اینجوره؟

از کی پریو  نشده ، 

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
2738
وای نگو اخه میگن طب سنتی درمانش میکنه خیلیا درمان شدن..چند وقته ک مادرتون اینجوره؟

نه عزیزم با میگن و میشه

پشت گوش نندازید

مامانم ۸ماهه پریودیش قطع نمیشد یه چیز کوچیک هم بیرون زده بود از واژنش

الان کلی دکتر متخصص و سونو گرافی و پاپ اسمیر و نمونه برداری و اکو قلب داده

دکتر گفت رحمت داره بزرگ میشه 

حتما باید عمل کنی درش بیاری

خب چرا مادرت یه دکتر خوب نمیره؟

عمل رحم مث سزارین میمونه

خودت ارامش بده بهش

خودت ببرش دکتر 

انشاالله که سلامت باشن

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
تجربه داشتین تو این موضوع؟

بله تایپیکامو ببینید فیبرم کیست ضخامت رحم .همون اول بهم گفتن عنبر نسا دود کن یا بجوشون تو آبش بشین گفتم این چه کثافتکاریه میرم دکتر.بعد کلی هزینه به خوردن هورمون بخاطر مصرف قرص خونریزی مدام بیست روزه.فقط با سه چهار بار استفاده کاملا خوب شدم.فقط اون اولش خونریزیمو زیاد کرد ترسیدم ولی بعدش کلا خوب خوب شدم .

دکتر خوب معرفی کنید خواهش میکنم

من پیش دکتر عزیز خانی میرم توی برنامه انارستان هم میان اگر دیده باشین، سرچ بزن محمد عزیزخانی توی نارمک هست مطبش

یه دکتر دیگه هم خودم پیشش کارورزی رفتم، دکتر خرمی زاده هستن توی پیروزی منصور خرمی زاده ولی دکتر سنتی خوب زیاده توی تهران 

دکتر کرد افشاری، دکتر مقیمی و ... 

2706