2737
2734
عنوان

قشنگ ترین رمانی که خوندید...

151 بازدید | 13 پست

میشه چند تا رمان قشنگ معرفی کنید

فقط رمان های که معرفی میکنید فانتزی نباشه (خودتون میدونید دیگه تو اکثر رمانا دختر خوشگل و فقیره و پسر خوشگل و پولدار ) و به واقعیت نزدیک باشه

رمان هایی تو سبک (بانوی قصه)(جان و شوکران )(تا تباهی )اگه میشناسید معرفی کنید لطفا

گناهکار،

بامدادخمارعالیه

ه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست                                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رمان های اصیل رو دوست دارم. چشمهایش، جیران (یکی از همسرای ناصر الدین شاه)

بعدش دالان بهشت و کسی می آید

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738

بلندیهای بادگیر

جین ایر

دزیره 

آناکارنینا

عشق سالهای وبا

مردی ب نام اوه

من قبل ازتو

من بعد از تو

هنوزهم من

بادبادک باز

بربادرفته

گتسبی بزرگ

هنوزم انتخاب قلبمی ،بهترین اشتباه من

تاوان میدهم اما با عشق عالیههههه

زندگیم باش 

عشق و احساس من و جلد دومش آبی به رنگ احساس من

زندگی پاورقی ام خوبه متوسط 

یه رمانم بود خاطره 

جلد دومش نیومد من روانی شدم 

خدایا آشغالا رو نریز رو زمین...!🖤                               اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم;) یه ترک :)   

کافه دونفره رو دارم از تل دنبال میکنم داستان یه دختر خیاط که با مادرش زندگی میکرده ولی باباش تو کار قاچاق از ترس پلیس جنس رو میندازه تو دره و قاچاقچیا مادرشو میکشن شیرین رو هم میدوزن و میفروشن و میبرنش تو کار خرده فروشی و فعلا دراره خورده فروشی میکنه با چندتا دختر مثل خودش..روزی ۲تا صفحه میزارن جونمون بالا اومد..یه دونه هم هست اقای خاص یه دونم هست افرا اونام خوبن ولی از همینان که دخترعاشق پسرپولدار میشه اونام ۲صفحه ۲صفحه میزارن جونمون دراومد..ولی اگر حوصله ات میگیره سرچ کن بخون