2733
2739

14 روز تاخیر دارم

قبل زایمانم پریودام نامنظم بود ولی الان که دو سال از زایمانم میگذره کاملا منظم بود شاید یکی دوبار در حد دو سه روز عقب افتاده بود

6 روز بعد تاخیر بی بی زدم منفی بود 

الان نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟؟ 

کسی بوده با وجود بی‌بی منفی باردار باشه؟؟؟؟ 😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من همین ماه بی بی زدم منفی نشون داد با خیال راحت نشستم که پریود میشم 

سه روز پیش با ۲۰ روز تاخیر آزمایش دادم نزدیک ۸ هفته ام 🤦‍♀️

نمیدونم بعضیا چجوری به بیبی چک اعتماد میکنن 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
2738
چند تا بی بی زده بودی؟؟  بعد چند وقت فهمیدی بارداری؟؟؟

ماه اول نشدم بی بی چک زدم منفی بود ماه دوم هم همینطور منفی شد فکر کردم کیسته دیگه انقدر همسرم اصرار کرد رفتم آزمایش دادم باردار بودم

چی بگم والا من دیگه کلافه شدم از این تاخیر نمیدونم چه مرگم شده 

عزیزم روغن سیاه دونه بزن به شکمت و قسمتهای پایینی شکم زیر ناف اون قسمتهایی که تو پریود درد میگیره .سریع جذب میشه کثیف کاریم نداره رحم و گرم میکنه به مرور کیست و تنبلی هم درمان میشه واقعا معجزه ست 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
انشالله که تنبلیه دوقلو دو ساله دارم، اصلا نمیتونم دکتر برم😢 کسیو ندارم بچه ها رو بزارم پیشش

خدانکنه گلم حتی اگ بچه نخوای ام دعا نکن تنبلی داشته باشی پریودی ام مث چیزای دیگ ضرورت هر خانوم حتما دکتر برو مگ چقد طول میکشه 

لطفاا اگه با نظرم مخالفی رد شو فقط حوصله بحث ندارم😐❤
انشالله که تنبلیه دوقلو دو ساله دارم، اصلا نمیتونم دکتر برم😢 کسیو ندارم بچه ها رو بزارم پیشش

عزیزم به طور طبیعی دوقلو باردار شدی ؟ قبلا پریودات نامنظم بود؟

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
من همین ماه بی بی زدم منفی نشون داد با خیال راحت نشستم که پریود میشم  سه روز پیش با ۲۰ روز تاخ ...

چه جالب

من که از ترس حاملگی میترسم برم ازمایش بدم یا اصلا برم دکتر سونو کنه🥺

2706