2733
2739
عنوان

زر مفت

271 بازدید | 21 پست

بچها یه مشکلی دارم.شوهرم ادمیه که فقط سرکوفت میزنه.مثلا خواهرم با شوهرش بداخلاقی میکنه ده بار بمن گفته خواهرت اخلاق نداره تو اگه اینجوری بودی یروزم باهات زندگی نمیکردم مادرت با پدرت اینجوریه خواهر کوچیکت خیلی پروعه برادرت زن ذلیله و ازاین موارد.و حالاخودش بدترین اخلاقارو داره.من میگم حالا هرچی اونا هستن واسه چی هی بمن میگی.دیگه چیکار کنم خب منم خانوادمن ناراحت میشم.ولی اگ چیزی بگم دیگه واویلا.بعد امروز میگف بیچاره پدر مادرتون باشما زندگی میکنن چون خواهرم اصلا اعصاب درستی نداره و توروی این اعصاب خوردی کرد.بنظرتون چیکارکنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم با یکی دعوام شد امروز داشت قران می خوند الهی که قران زمین گیرش کنه بهش گفتم قران بخوره تو سرت جات تو جهنم با کارات اگه قران واقعا قران جوابشو میده

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 

مقابلش اصلا ضعف از خودت نشون نده 

هرچی بیشتر کوتاه بیای بیشتر سرکوفت میزنه بهت 

بگو خانواده من هرچی هستن مثل تو فضول و خاله زنک نیستن،خدا سرتو افریده رو گردنت باشه نه تو زندگی خانواده من 

پ ن: (ببخشید استارتر  اگه یکم تند صحبت کردم اعصابم بهم ریخت ناراحت شدم واست،خیلی فاجعه است که شریک زندگی ادم همچین چیزایی بگه)

وَ بِه راهِ آرِزوُها هَمه عُمر جستُ جو ها...🦋🌾🌠
2738
بگو وقتی خوشت نمیاد من در مورد خانوادت چیزی بگم توام نگو نقطه تمام  مث خودش باش  ارزش خا ...

خانوادم خیلیم تحویلش میگیرن همش میگن بیا اینجا فلان کن تارفش میکنن ولی این اینجوری تودعوا ها که صدتا فحشم میده بهشون اصاب نزاشته واسم

وای چه قدر از این اخلاقا بدم میاد شوهر خاهر منم اینجوریه اعصاب نزاشته واسه خاهرم داره دیوونه میشه&nb ...

بخدا منم.همش باید حرص بخورم کسی چیزی توروی این نگه.اصن حس میکنم بخاطر اینا یه  فاصله بزرگ بینمونه

2706