2737
2739
عنوان

جدا شدن از مرد معتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1951 بازدید | 139 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روز به روز مصرفش بیشتر میشه ویه روزی همه درامدش صرف مواد میشه به اینده خودت فکر کن به امید اینکه بهت ...

خیلی ممنون ،بعد یک سال به این نتیجه رسیدم باید جداشم ولی خب من خیلی دوسش دارم خیلی زیاااد ولی با خودم که فکر میکنم میگم قبل از اینکه برم خونه خودم جداشم بهتره 

2731
2738
همه چی  چند ساله ولی گاهی تو ترک گاهی مصرف هیچوقت مصرفش بیشتر از یک ماه طول نکشیده

فایده ندارع

دلت نسوزه براش که زندگیت تباه میشه

قشنگ و جدی باهاش حرف بزن ببین اگه ترک نکرد حتما طلاق بگیر

یا اگه ترک کرد دوباره رفت سر مواد

من تو خونوادمون معتاد داریم میفهممم چی میشه تهش

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
فایده ندارع دلت نسوزه براش که زندگیت تباه میشه قشنگ و جدی باهاش حرف بزن ببین اگه ترک نکرد حتما طلا ...

الان دقیقا همین کارو کردم جدی گفتم اگه نری و اصولی نذاری کنار اقدام به طلاق میکنم  روزم مشخص کردم و واقعا اگه نره جدا میشم چون میدونم آیندم خراب میشه یا منو میخواد یا نمیخواد دیگه

مواد مخدر صنعتی ترک کردنش خیلی سخته همسایه ما دامادشون قرص میخورده دختره عروسی کرده میگه نمیشه باهاش زندگی کرد الان میخواد طلاق بگیره امده خونه باباش

الان جدا بشی بهتره

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

خودت میدونی عزیزم ، همه چیز دست خودته به خدا 

من نوه عمم شوهرش اعتیاد پیدا کرد خیلی سنگین بود ولی انقدر پسره خوبی بود بنده خدا ، همه گفتن جدا شو ولی گفت شوهرمه‌ بهش کمک میکنم 

الان چندین سال گذشته از ترک کردنش خدا رو شکر ❤️

همش دست خودته عزیزم و ببینی طرف مقابلت چقدر نقطه مثبت داره ارزش انرژی گذاشتن داره 

الان دقیقا همین کارو کردم جدی گفتم اگه نری و اصولی نذاری کنار اقدام به طلاق میکنم  روزم مشخص کر ...

اگه‌ نره نداره تو باید کنارش باشی به عنوان یه همراه اصلا دستوری نگو دختر 

2706