2733
2739
عنوان

بچه بودم عموم تحقیرم میکرد تو جمع

463 بازدید | 28 پست

من یه دختر عمه داشتم ۱ سال ازم بزرگتر بود وقتی نوزاد بودیم من بی اندازه سفید بودم اون سیاه وقتی ۶. ۷ ساله شدیم اون سفید شد من یکم سبزه بودم یادمه تو جمع بهم میگفت سیاه . 

شوهر برات پیدا نمیشه میمونی رو دستمونا یادمه اشک تو چشام جمع میشد خیلی ناراحتم میکرد همیشه سیاه صدام‌میزد الان من ۱۹ سالمه بی اندازه سفیدم و خوشکل از دختر عمه ام الان من زیباتر شدم اون دماغش بزرگ من همه جام کوچولو ناز 

اون عموم معتاد شده بی پول  با دوتا بچه وضعش خیلی بده افسردگی ام گرفته بدبخت شده به معنای واقعی به بابام زنگ زده بود پول بگیره. خیلی دلم خنک شده چوب خدا صدا نداره 

یذره دلم برای خودش و زن و بچه هاش نمیسوزه عید دیدمش 

سلام ندادم بهش گفت سلام دست داد منم دادم گفت چ بزرگ شدی منم گفتم تو چقدر لاغر و داغون شدی عمو چیزی نگفت 

خدا جواب دل شکسته رو میده من اونموقعه بچه بودم شبا گریه میکردم از حرفای عموم 🥺 الان خودش داغان شده💔

وای آبجیاااا برنامه ی درآمد زایی پیداکردم تا ۳۰۰هزار درآمد درروز🥰

https://learnitapp.app.link/YqQS4iodQlb

وارد لینک زیربشین وبرنامه لریدنت رو نصب کنید

آموزش ها هست کدمعرف هم نمیخواد بزنین

کلی محتوای آموزشی کنار یه عالمه پول منتظر شماااااس🥰🥰🥰

به جون دخترم وداداشم واقعیییییی

کسب درآمد؛ ارزدیجیتال رایگان خرید رایگان شارژ رایگان فقط توکانال تل Socialcodetm

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزرگترا حرفهایی میزنن که نمیدونن چقدر تو روحیه بچه ها اثر میذاره😓

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2742

حالا انقدرم مطمئن نباش بخاطر تو بوده که اینطوری شده ..

دلت رو شکسته اشتباه کرده ولی از آدمایی ک هرکی هر بلایی سرش میاد میگن حقشه با ما فلان کرد خوشم نمیاد..

این کاربری دست دو نفره ، بهار و سارا 

هزیزم اون نادونه برای زمان قبل بوده تو معیارت زشتی و زیبایی و مقایسه ادم ها نباشه یاد بگیر با این چیزها رو ادما ارزش نزاری که کی دماغش کوچیکه کی بزرگه ارزش انسانها به توانایی ها و رفتارهای اجتماعی و کارهای خوبشونه 

روانشناسی کودک
حالا انقدرم مطمئن نباش بخاطر تو بوده که اینطوری شده .. دلت رو شکسته اشتباه کرده ولی از آدمایی ک هرک ...

بخاطر هر کس که بوده حقش بود واقعا 

باهمه اینجوری برخورد میکرد تحقیر میکرد غرور داشت تهش این شد 

2740

اه ما هم تو فامیل یکیو داریم به هر کی میرسه که رنگ پوستش سبزه ست بهش میگه سیاه سوخته و هار هار میخنده😑😑😑

من اسکیزوفرنی دارم. خطرناک نیستم. هیولا و قاتل بالقوه نیستم. اختلالم همه ی من نیست. فقط قسمتی از منه. ( دوستان گرامی، به جااااان خودم فیلم "ذهن زیبا" رو دیدم. اینقدر اینو پیشنهاد نکنید!!!!)
اه ما هم تو فامیل یکیو داریم به هر کی میرسه که رنگ پوستش سبزه ست بهش میگه سیاه سوخته و هار هار میخند ...

شعور ندارع من ۷ سالگی چون خیلی میرفتم بیرون رنگ پوستم سبزه شده بود اما بعدش که خونه بودم همش رنگ پوستم مثل بچگیام شد سفید 

اون کلا اینجوری بود همه رو ضایعه میکرد تو جمع دل همه رو میشکست خدا اینجوری بدبختش کرد 

یه آدم دیوونه ای تو شهر ما بود حدود چهل پنجاه ساله پیرمرد کثیف و مردم آزار...من بچه بودم داییم میگفت میخوایم شوهرت بدیم به این😑 منم باور کرده بودم انقدر شبها اشک میریختم فکر کردم حتمیه چون جلو پدر و مادرم میگفت و اونام میخندیدن...

مثلا هر روز میگفت نامزدتو فلانجا دیدم داشت سنگ پرت میکرد یا چی😒 اصلا میخواستم خودکشی کنم تا اینکه اون بنده خدا فوت کرد.... اگه زنده بود احتمالا یه بلایی سر خودم اورده بودم🥴

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

میگم یعنی حرفهای بزرگترا حتی به شوخی تاثیر خیلی بدی تو روحیه بچه ها داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگم یعنی حرفهای بزرگترا حتی به شوخی تاثیر خیلی بدی تو روحیه بچه ها داره

دقیقا من عموهام همشون ذات خرابن تو بچگی یبارم یکی از عموهام یچی انداخت گردن من شر بپا شد هنوز یادمه اون چن وقت پیش ورشکست شد باز من دلم خنک شد😐😂😂

ادم کینه اییم واقعا چیزی یادم نمیره دست خودم نیست 

یکس دیگ از عموهامم تصادف بدجور کرد همه ناراحت بودن من ادا درمیاوردم 🤣🤣👌

کلا بلا زیاد سرشون میاد 

2706