2737
2734
عنوان

اختلاف با مادرم

553 بازدید | 32 پست

سلام من معلمم خب مادرم بهم گفته باید بیای تو کارمن کار مادرم تجارته حیفش میاد ۷ سال کار کرده کسی نیاد این کارو دست بگیره درآمدشم خیلی خوبه 

ولی از بچگی رو درس من حساس بودن همه میگفتن معلمی بهترین شغله و خیلی زجر کشیدم تا معلمی قبول شدم حالا میگه کنارش تو کار منم بیا وگرنه ازت راضی نیستم من میخوام فوق لیسانس بخونم تو رشتم ادبیات 

مامانم میگه تو کار خودم بیا پولش خیلی خوبه و اینکه مجردم 

به نظرتون چی کار کنم حقوق یه معلم ۴ تومنه 

به علاوه من رسمیم نمیتونم از کارم دست بکشم و اینکه دوروز دیکه من همسر و مادرم میتونم دوتا کار رو انجام بدم 

چون مامانم اکثرا خونه نیست از اول دلم با اینکار نبوده نمیخوام بچه هام با کمبود مادر مواجه بشن 

ولی خب مامانم میگه اگه سرت میشد تو کار من میومدی اینکه باید عربی بلد باشم و زنگ و اینا 

ولی من به عنوان یه زن باید کار کنم یا اینقد نباید بهش فکر کنم 

نمیدونم چی کار کنم دیشب هم باهم بحث داشتیم 

نظرتون ؟ 

وای آبجیاااا برنامه ی درآمد زایی پیداکردم تا ۳۰۰هزار درآمد درروز🥰

https://learnitapp.app.link/YqQS4iodQlb

وارد لینک زیربشین وبرنامه لریدنت رو نصب کنید

آموزش ها هست کدمعرف هم نمیخواد بزنین

کلی محتوای آموزشی کنار یه عالمه پول منتظر شماااااس🥰🥰🥰

به جون دخترم وداداشم واقعیییییی

کسب درآمد؛ ارزدیجیتال رایگان خرید رایگان شارژ رایگان فقط توکانال تل Socialcodetm

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوش ب حالت که مادرت به فکرت هست و صلاحت رو میخاد.قدرشو بدون 

اینم بگم منم معلمم...با اینکه عاشق شغلم هستم اما از قبالش آبی برات گرم نمیشه تو زندگی...مادرت خوبتو میخاد

بچه ها سلام...🙋‍♀️

کار معلمی رو داشته باش.کنارش برو کنار کار مادرت

میتونی بعدها مرخصی بدون حقوق بگیریوبا مادرت بیشتر کار کنی

فوقم ول کن.اختلاف حقوقت با فوق وحتی دکتری تو آموزش وپرورش خیلی کمه.اصلا ارزش نداره

❌متنتو خیلی تند خوندم تنها چیزی که میتونم بهت بگم اینه

اگه میخوای ده سال آینده به یه آدم که از زندگی نفرت داره تبدیل نشی فقط و فقط دنبال علاقه خودت برو

اینکه به حرف مامانتو مردمو اطرافیانت گوش بدی ببینی چی میگنو چی دوست دارن جز درموندگی برات هیچی نداره

2738
کار معلمی رو داشته باش.کنارش برو کنار کار مادرت میتونی بعدها مرخصی بدون حقوق بگیریوبا مادرت بیشتر ک ...

خب معلمی یه خکبی که داره اینه که با بچه هایی تو دفتری روحیت هم خوب میشه 

مامان منن ۲۰ ساله از معلمی در اومد 

نمیدونم به خدا یعنی تو معلمی نمیشه پیشرفت کرد ؟ 

معلومه که نه....به فرهنگی های بازنشسته اطرافت و زندگی هاشون ی نگاه بندازی و با اونایی که تو کار بازار و تجارت بودن مقایسه کنی دستت میاد صلاحت چیه

بچه ها سلام...🙋‍♀️
خب معلمی یه خکبی که داره اینه که با بچه هایی تو دفتری روحیت هم خوب میشه  مامان منن ۲۰ ساله از ...

آره بچه ها بهت انرژی میدن

گفتم نیمه وقت بگیر.دو روز برو کلاس.بقیش برو تو کار مادرت

2706