2737
2739

دوملاقه روغن ریختم الان هیچی توش نیس😑

خدایا شکرت بخاطر نی نی تو دلم ... ان شالله قسمت همه منتظرا💗یه خانوم متاهل و ۲۶ ساله ام با روحیه لطیف و مهربون😍عاشق همسرمم از وقتی به زندگیم اومده دنیا واسم خیلی قشنگتر شده💑دنیا خیلی جای قشنگی میشه اگه یه ذره باهم مهربونتر باشیم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وایی منم نمیدونستم اینقدر روغن میبره 

یه بار سرخ کردم 

نصف روغن رو تموم کردم یعنی 

همینطور روغن میریختم 😑😂

ما مسئول افکار دیگران نیستیم، کسی که بخواد همه رو از خودش راضی نگه داره باخته ...
2731
2738

روغن بریز تو ماهیتابه بادمجونو بچین درشو بذار زیرشو کم کن بعد از ۱۰ دقیقه درشو بردار با قاشق فشار بده بامجونارو روغنشو پس میده باز درشو بذار مامان من اینجوری درس میکنه روغن کم میبره 

خدا منتظره تا من کار بد کنم فورا بلندشه بشینه جای حق دهن منو سرویس کنه😪

من زیاد وقت خانم خونه بودن نداشتم گاهی از خیلی اشپزیها عقب بودم اما به لطف اینستا خیلی یاد گرفتم😊 اول یه قابلمه بزار اب توش جوش بیاد یکم نمکم بریز وقت اب شروع به قل قل کرد بادمجونارو بنداز توش ۳ ۴ دقیه بجوشه خم اب سیاه و تلخیش در بیاد هم یذره نرم تر شه بریز تو ابکش بعد دو قاشق روغن بریز همش سرخ میشه در اصل تعجب میکنی از نتیجه  

روانشناسی کودک

تو اب نمک بزار یک و دو ساعت بموند 

پیاز هر چقدرم گرون بشه!نمیره قاطی میوه هادرست مثل آدم بی شخصیتتی که هر چقدر هم پولدار بشه بازم بی شخصیته…! هیچ مقداری از آرایش قادر نیست شخصیت را بپوشاندانتظار داشتن شعوراز بعضی ها مثل شرط بستنرو “خر” تو مسابقه اسب سواریه
2706