2737
2734
عنوان

ازدواج مجدد با وجود فرزندم

964 بازدید | 64 پست

سلام وقت بخیر یه خانم مطلقه ۳۵ ساله با دختر ۹ ساله که پیش خودمه هستم ،مدت ۵ ماهه با یه آقایی که اونم دختر ۱۱ ساله داره آشنا شدم واسه ازدواج الان مشکل من اینه که این آقا میگه دخترم رو بزارم پیش پدرش و اون نمی تونه قبولش کنه و اینکه دختر خودش هم پیش مادرشه از طرفی هم یه زن تنهام بدون پشت و پناه البته آرایشگرم ولی خب بسختی پول در میارم و ایشون وضع مالی شون خوبه و میگه دوستم داره و نمیخواد از دستم بده و من موندم سر دو راهی انتخاب فرزندم یا ازدواج با ایشون؟ اینم بگم از نظر اخلاقی کاملا با هم تفاهم داریم و خیلی خوبیم باهم و کلا این ۵ ماه رو باهم زندگی کردیم،لطفا راهنماییم کنید چکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یعنی رابطه داشتید؟ازدخترت نگذر 

نذر خیاطی نذر هنر خیاطی👇https://eitaa.com/joinchat/188219659Cb23e355addاین نذری سهم شماست عزیزم👆🌸بهت علم و هنر رو هدیه دادم لطفا از این هدیه بهترین استفاده رو بکن دوست من♥️
2738

این خط _این نشون× چندوقت بعد ازدواجتون دخترشو میاره پیش خودش 

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

نمیدونم شرایط شما رو عزیزدلم دقیقا.. ولی من باشم دخترمو انتخاب می‌کنم.. مسئولیت و وظیفه شما درقبال دخترتون مهمتر از دل خودتونه... باز هم همه جوانب زندگیه شما رو نمیدونم ❣️

پدر بچه چطور هست وضعش؟ میتونه خوب نگهداری کنه؟ اگه وضع بچه پیش پدرش بهتر خواهد بود بزارید پیش پدرش اما اگه بچه پیش شما حالش خوبه با این اقا ازدواج نکنین، بالاخره شما مادر هستین باید اولویت فرزندتون باشه.

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)
2706