2733
2734
عنوان

دیروز یه خانمی زنگ زد به گوشی همسرم

704 بازدید | 42 پست

همسرم شغلش ازاده،برای سفارش کاراش با همه ایران در تماسه،طبیعیه که خیلیا منشی خانم دارن.واقعا هم آدم ساده ایه،حرفش و دلش یکیه اما چیزی که منو اذیت میکنه اینه که

خانمه وقتی زنگ زد به همسرم برگشت گفت گفتین میخواین برین بخوابین منم حسودیم شد الان زنگ زدم که لیست سفارشا رو بگم!

همسرم قبل اومدن بهش گفته بود  الان لیست سفارشو بدین یا عصر چون الان میخوام برم خونه استراحت کنم،بعد زنه زنگ زد اینجوری گفت.

از دیروز تا الان تو قیافه ام،حرف میزنم باهاش اما نه مثل همیشه.

بارها بهش گفتم انقد تحویل نگیر مشتریای خانوم رو،رو زبونشه به همه میگه عزیزم،یا جانم

دیشب سر یه موضوعی از یکی عصبانی بود تو اوج عصبانیت هم عزیزم از دهنش نمیفتاد،یعنی به منظور نمیگه،اما میگم همه مثل خودت نیستن

واقعا سر این موضوع عذاب میکشم،تو فکر میرم،غصه میخورم،چیکار کنم بنظرتون خودمم از این وضعیت قهر بدم میاد

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍
وقتی زیاد حساسیت نشون میدی در واقع کاری داری میکنی ترغیب شه به این سمت

الان من سر این اتفاق دیروز چیکار کنم چی بگم

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی زیاد حساسیت نشون میدی در واقع کاری داری میکنی ترغیب شه به این سمت

من مجردم ولی تجربه مامان بابامو دارم

مودب بودن شما در فضای مجازی نشون دهنده فرهنگ و اصالت بالای شماست .
2728
من مجردم ولی تجربه مامان بابامو دارم

بهم بگو چی شد برای پدر مادرت

مامان من خیلی گیر میداد حساس میشد تهش بابای ساده من فکر کرد خبریه همه زنا دنیا منتظرن بابام باهاشون صمیمی شه رفت زن صیغه کرد

مودب بودن شما در فضای مجازی نشون دهنده فرهنگ و اصالت بالای شماست .
2738

شوهر منم مشتریاش زنگ میزنن جانم جانم میکنه ب من تا حالا نگفته🤭 یه جووووری میگه جاااانم بفرمایید هااا 

ولی خب مطمئنم برا دراوردن نونه میخواد مشتری نپره 

من ریخته ام‌ در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و‌حالی دارد/در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤️❤️
همسرت میدونه سر چی رفتی توقیافه؟؟؟ یاالکی داری خودتو عذاب میدی

فکر میکنم میدونه،دیشب چنبار پرسبد نگفتم

مامان من خیلی گیر میداد حساس میشد تهش بابای ساده من فکر کرد خبریه همه زنا دنیا منتظرن بابام باهاشون ...

ای وای🥺🥺🥺طفلک مامانت

مامان من خیلی گیر میداد حساس میشد تهش بابای ساده من فکر کرد خبریه همه زنا دنیا منتظرن بابام باهاشون ...

بابای ساده ؟؟ صیغه ؟؟ 

الان لغت ساده میره خودشو دار میزنه

من ریخته ام‌ در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و‌حالی دارد/در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤️❤️
حساس نشو.خودت دنبال ناراحتی ومشکل می گردی

بخدا نه،ولی صدبار گفتم بهش😭

فکر میکنم میدونه،دیشب چنبار پرسبد نگفتم

پس خودتو الکی عذاب نده ،اگر واقعا سختته، باهاش دراین مورد صحبت کن گرچه که ترکش واسش سخته چون ازروی عادت بدون منظور بیانش میکنه

لطفالایک نکنید،ممنون
2706