2733
2734
عنوان

دیشب با نامزدم دعوامون شد

| مشاهده متن کامل بحث + 705 بازدید | 45 پست

ایوای همسر منم اینجوریه بعد دعوا انگار هیچی نشده و تو هم باید بگی بخندی محبت کنی انگار هیچی نشده😐

من دلم میخاد قهر کنم

کاربریه ، نمیدونم چندم😐 دیگه شماره ندارم بیام با شماره خالم اومدم🩹
ایوای همسر منم اینجوریه بعد دعوا انگار هیچی نشده و تو هم باید بگی بخندی محبت کنی انگار هیچی نشده😐 ...

😅😅😅قهر نکن دیگ عادت کن به این روش ،من عادت کردم😂😂

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂😂 من فکر کنم تو دلشون مسخرمون میکنن این مردا  یا دستمون میندازن

باور کن وسط بحثیم یهو میگ فلان لباس من کجاس .

یا میگ اب جوش امادس کافی میکس میخوری یا چای. و خیلی چیزای دیگ

اما وقتی میگ چی شده انگار ناراحتی دوس دارم ب س قسمت نامساوی تقسیمش کنم😐😂😭😂😂😂

بزرگترین گناه ناامیدی از رحمت خداست😉❤️
ایوای همسر منم اینجوریه بعد دعوا انگار هیچی نشده و تو هم باید بگی بخندی محبت کنی انگار هیچی نشده😐 ...

نامزد من یه خونسردی خاصی داره دوست داری بزنیش 

بعد دعوا هم شوخی میکنه انگار داشتیم جک میگفتیم انگار نه انگار یه اختلاف مهم بوده و دعوا کردیم

بهش پیام دادم جواب بعضی حرفاش دادم تو دلم مونده بود نمی‌تونستم نگم

ایموجی خنده فرستاده 

من بیشتر حرص میخورم اینجوری 

2731
شوهر من دعوا میکنه بعد میره بیرون میاد درو باز میکنه میگ سلامت کو یا چطوری خانمم  اونجاست که د ...

همسرم من بیرون رفتنی هزار بار میگ خداحافظ بعد تو جواب خودش میگ برو ب سلامت عزیزم خدا پشت و پناهت😐 زود بیا دلم برات تنگ میشه 😑.

عادت کردم دیگ😂😂

بزرگترین گناه ناامیدی از رحمت خداست😉❤️
نامزد من یه خونسردی خاصی داره دوست داری بزنیش  بعد دعوا هم شوخی میکنه انگار داشتیم جک میگفتیم ...

ایوای شوهر منم عین شوهر توعه

2738
😅😅😅قهر نکن دیگ عادت کن به این روش ،من عادت کردم😂😂

تازه ازدواج کردم هنوز خیلی سختمه کنار بیام 

وقتی زنگ زده ینی پشیمون شده میتونستی اروم ومنطقی حرفاتونوبزنین وارامش داشته باشین قهرکردن عادی میشه براش بخصوص مردا تا ی جایی عاشق میمونن بعد اون تکراری میشی ماشالا ک خیانت هم زیادشده میتونن برن باکسی ارامش داشته باشه ی ذره سیاست بدنیست واقعا یبار به نامزدم گفتم نمیخام باهات باشم همش گف غلط کردی دوست دارمو اینحرفا انقد گفتم ک عادت شد براش و هروخ میگفتم خدافظ قبول میکرد تااین ک گفتم چرا سریع قبول میکنی گف عادتم دادی ب اینحرفا ادم زن میگیره ارامش داشته باشه کنارش محبت باشه الان بحثمون میشه هیچی نمیگیم ومیزاریم وقتی اروم شدیم راجبش حرف میزنیم.

بازندگی خودتون بازی نکنین

همسرم من بیرون رفتنی هزار بار میگ خداحافظ بعد تو جواب خودش میگ برو ب سلامت عزیزم خدا پشت و پناهت😐 ز ...

🤣🤣🤣🤣اینم گاهی میگ وقتی میگ دیگ نمیتونم خندمو نگه دارم 

خدا حفظشون کنه برامون واقعا زندگی رو سخت نمی‌گیرند کش نمیدند 

اگ به من باشه الان یه زندگی نابودی داشتم بس که کینه ایم وکش میدم

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️
همسرم من بیرون رفتنی هزار بار میگ خداحافظ بعد تو جواب خودش میگ برو ب سلامت عزیزم خدا پشت و پناهت😐 ز ...

کوای خیلی خوبه که😅😅😅😅😅😅😅😅😅

خدایاهرکسی که این امضارومیخونه همین الان یهویی اون اتفاقی که ازته دلش آرزوداره بیوفته واسش🙏

ببین من خودم اخلاقم عین همسر شماس😂 شاید باروتون نشه ولی من تاحالا نشده که یه بیستو چهار ساعت کامل با یکی قهر باشم. دست خودمم نیس . حتی اگر تو اون دعوا بدترین توهینا رو بهم بکنن اصلا عادت ندارم که قهر کنمو جواب طرفو ندمو از این جور چیزا. فقط سعی میکنم که یا اختلافو برطرف کنم یا اینکه کلا بصورت دوستانه از تا جایی که امکان داره از اون طرف دور بمونم

به هرحال تو هم فکراتو بکن اگر با همچین اخلاقی‌ نمیتونی کنار بیای بهم بزن

تازه ازدواج کردم هنوز خیلی سختمه کنار بیام 

کش نده عزیزم زندگی رو راحت بگیر منم اوایل سخت میگرفتم نمیتونستم عادت کنم ولی الان سنم بالاتر رفته با خودم میگم کاش یکی بود بهم میگف انقد خودتو اذیت نکن کشش نده ولی خواهرانه میگم سعی کن با خنده تموم کنید دعواتونو،،،،،من نمیگم دعواتون شد لال بمونی اون هرچی گفت هیچی نگی فقط میگم با منطق جواب بدی ونشون ندی طالب دعوا هستی همین 

2706