2733
2734
عنوان

دیشب با نامزدم دعوامون شد

| مشاهده متن کامل بحث + 705 بازدید | 45 پست
آفرین دقیقا  همین حرفارو بهش گفتم  گفتم آدم به دشمنش اینجوری میگه نه همسرش

آدم کنار میاد!!  کنار میاد!!  کنار میاد!!   بعد یه روزی می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد!!!!!     از همون کنار می زاره می ره!!!!!😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ چیز مهمی نبوده واقعا بیخیال بحث و سرسنگین شدن بشو.. ادمای مغرور عذر خواهی نمیکنن با توجه هاشون نشون میدن ک پشیمونن ...خداروشکر کن ک دوست داره و براش مهمی

من ادم مغرور میشناسم ک معذرت خواهی ک هیچ حتی قهرم میکنه😑قدرشو بدون تو دعوا حلوا پخش نمیکنن مسلما توام تو عصبانیت حرفی زدی ک ناراحتش کرده ،زیادی سرسنگین باشی دلشو میزنی ..بگو بخند بزار خودش شررمنده بشه

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 !Lets be clear i trust no one  !                                   بذار رو راست باشم؛ من به کسی اعتماد ندارم!🖤                  همیشه عشق باشد،همیشه برکت💙                          https://harfeto.timefriend.net/16545522888122
2728
منم خیلی وقت ها فراموش میکنم ولی دیدی یهو همش روهم جمع میشه آدم دیگه نمیتونه

مثل این می مونه که بگی اگه طرف زد تو شکمت فراموش کن!!   شکمت که سالمه!!   یکم درد داره که اونم بعد یک ساعت تموم می شه!!!!°     واقعا می شه با همچین منطقی ادامه داد!!   

نامزدی دوران شناخته نه تحمل کردن!!!  تحمل کردن مال زن هایی هست که چند تا بچه دارند و سنی ازشون گذشته!!!

2738
منم خیلی وقت ها فراموش میکنم ولی دیدی یهو همش روهم جمع میشه آدم دیگه نمیتونه

اره میدونم چی میگی از ته دلت ببخشش به خوبیاش فکر کن به اینکه هیچی تو دلش نیست و دوست داره 

به اینکه مثل بچه های مظلوم خودشو بعد دعوا لوس میکنه تا بهش توجه کنی چون خودشم میدونه اشتباه کرده و‌ میخاد مطمعن بشه هنوز همون قدر دوستش داری 

به اینا فکر کن و از ته ته دلت ببخشش تا روی هم جمع نش 

البته اینایی که گفتم برای کسی هست که ارزشش رو داشته باشه 

‌توی‍‌ه‍‌ زن‍‌دگ‍‌ی‍‌ت‍‌ ه‍‌م‍‌ی‍‌ش‍‌ه‍‌ خ‍‌ودت‍‌و ب‍‌زار اول‍‌وی‍‌ت‍‌ :)️

خوشحال باش ک کینه ای نیس شوهرمن هروقت بحثمون بشه از بحثای دوسال قبلم میاره وسط ..😑همیشه هم توقع منت کشی داره ولی من تو اخلاقم نیس محل نمیدم اونم جدیدا یاد گرفته فراموش کنه همه چی یادش میره باز حرف میزنه منم یادم نمیره هااا ولی کش نمیدم سرسنگینم نمیشم اگ بشی فک میکنه وااقعا چقد مهم بوده برات اون با بی تفاوتیش نشون میده مهم نیس براش تو برعکس..پس نکن تجربه ثابت کرده هرچقد بگی بخندی شاد باشی بحرفی بیشتر تو دلش شرمنده میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 !Lets be clear i trust no one  !                                   بذار رو راست باشم؛ من به کسی اعتماد ندارم!🖤                  همیشه عشق باشد،همیشه برکت💙                          https://harfeto.timefriend.net/16545522888122

من بعصی وقتا به سلامت عقلم شک میکنم چرا ازدواج کردم. 

مردا جز رو مخ راه رفتن و کارهای احمقانه کردن هیچ چیز دیگه ای ندارن. 

شوهر من آه در بساط نداره، بعد دیروز میگه بچه دار شیم. من کپ کردم😳😳😑😑

مثل این می مونه که بگی اگه طرف زد تو شکمت فراموش کن!!   شکمت که سالمه!!   یکم درد داره که ...

نامزد نیستن عقدن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شوهر من دعوا میکنه بعد میره بیرون میاد درو باز میکنه میگ سلامت کو یا چطوری خانمم 

اونجاست که دلم میخاد گردنشو خورد کنم 

اصلا کینه ای نیس یادش میره زود بعد میگ واش کن اون ساعت دعوا کردیم الان دیگ دوستیم تو هرچی گفتی من میبخشم منم هرچی گفتم تو ببخش !!!!ازاونجایی که من کینه ای هستم نمیبخشم 😅ولی دیگ یاد گرفتم تو دعوا هرچی دلم بخاد میگم چون میدونی یادش میره وقرار ببخشه🤣🤣🤣

ولی از شوخی گذشته کینه ای بودند خیلی بده روحت همش درعذابه من دارم تلاش می‌کنم مثل ممد بشم خیلی حال دلش خوبه  

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️
2706