2737
2739
عنوان

ازدواج زن مطلقه با یک پسر که کم شنواست؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1232 بازدید | 89 پست
اخلاقشون چه جوریه ؟

فرض بر خوبی هردو.....فعلا

خدای مهربانم💫چادرمیپوشم وحجابمرا دوست دارم 🧕چون تو فرمودی💫 با نامحرم👨شوخی نمیکنم و متینم چون تو فرمودی💫 دست🤚 و پای🦶 پدرومادرم👨‍👩‍👦 را میبوسم و احترامشان میکنم چون تو فرمودی 💫نماز🤲میخوانم و روزهمیگیرم چون تو فرمودی💫 با خانوادم👨‍👩‍👦‍👦 و دوستانم👩👩‍🦰👱‍♀️ میخندم👄 و شادم☺ چون تو فرمودی💫درس میخوانم👩‍💻 و علم یاد میگیرم چون تو فرمودی💫برای جهان دیگر که ابدی ست و هررررگز تمامی ندارد یاری ام کن💫هدفم رسیدن به تو و رضای توست یا ارحم الراحمین 💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته که سلامتی مهمه اما اخلاقیات هم خیلی مهمه، الان ببین معیارت چیه، اصلا میتونی با کسی که نقص داره بدون منت زندگی کنی، دوباره ببین اخلاق و روحیات کدوم بهتره 

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
2728

ینی سمعک میزنه؟ بنظرم اگه شغلو درامدش خوبه ایرادی  نداره. 

ن یکیو میشناسم دختره خیاطو سالمو مجرد بود با ی مردی ازدواج کرد ک ی پاش مشکل داشتو عصا دسنش بود شغل مرده هم خوب بود

من یه مامان آرمی هستم و۲۶سالمه😇تیکر تاریخ خرید ماشینمونه🤏
2738
سرکار ک همه میرن کم شنوایی هم ک بهتر بهش فحش میدی نمیشنوه ولی اینم در نظر بگیر بچه دار میشی شاید کم ...

وااااااای

یعنی ممکنه ارثی بشه.....

خدای مهربانم💫چادرمیپوشم وحجابمرا دوست دارم 🧕چون تو فرمودی💫 با نامحرم👨شوخی نمیکنم و متینم چون تو فرمودی💫 دست🤚 و پای🦶 پدرومادرم👨‍👩‍👦 را میبوسم و احترامشان میکنم چون تو فرمودی 💫نماز🤲میخوانم و روزهمیگیرم چون تو فرمودی💫 با خانوادم👨‍👩‍👦‍👦 و دوستانم👩👩‍🦰👱‍♀️ میخندم👄 و شادم☺ چون تو فرمودی💫درس میخوانم👩‍💻 و علم یاد میگیرم چون تو فرمودی💫برای جهان دیگر که ابدی ست و هررررگز تمامی ندارد یاری ام کن💫هدفم رسیدن به تو و رضای توست یا ارحم الراحمین 💫
2706