2733
2734
عنوان

کادو عروس و دوماد تو عروسی

111 بازدید | 6 پست

سلام من دیشب عروسیم بود بابام اینا بمن ی نیم ست و ی دستبند دادن برای شوهرمم ی حلقه خریدن خودش گف که حلقه نقره میخواد ولی همون حلقش ۳ میلیون پولشه ولی تو تالار ما یادمون رف حلقرو اعلام کنیم مامانشم همون سرویس که شوهرم برام خریده بود از گردن و دستم دراورد به عنوان کادو داد بهم یعنی عملا هیچی نداد الان همسرم ناراحته که شما بمن احترام نذاشتین بمن هیچی کادو ندادین در صورتیکه بابام میخواست ی سکه تمام بخره ولی من گفتم اینجوری بخره که بتونم استفادشم بکنم مث سکه نندازم گوشه کمد الان نظر شما چیه

خب حالا عیب نداره عروسیت خوب بود سنگ تموم گذاشتن؟ 

اصلااااااا مامانش انقد سر دیجی غز زد که فاتحه عروسیم خونده شد تازه شاباشم که خونوادش میدادن به من نمیدادن فقط به داماد میدادن مامانش نیومد بالا سپند دود کنه درصورتیکه با مادر داماده مامان من دود کرد انقدر هم سر مامانم غر زد تازه شام مهمونا خودمون هم با خودمون بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلااااااا مامانش انقد سر دیجی غز زد که فاتحه عروسیم خونده شد تازه شاباشم که خونوادش میدادن به من نم ...

مادرشوهرت مثل مادرشوهرمنه خدالعنتش کنه

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
2728
مادرشوهرت مثل مادرشوهرمنه خدالعنتش کنه

الان شوهرم حق داره این حرفارو بزنه و ناراحتی کنه

فککن عروس یرو دست خالی رفت تو مجلس خب از اول میگف میخواد چکار کنه من اون نیم ست و دستبند مامانمو مبنداختم

الان شوهرم حق داره این حرفارو بزنه و ناراحتی کنه فککن عروس یرو دست خالی رفت تو مجلس خب از اول میگف ...

نه حق نداره

سوهرمن برام یه گردنبندو4تاالنگوویک انگشترخریده بودمادرشوهرم گفت شب عروسی اوناازطرف من کادویه بعدشوهرم خودش یک تک پوش وانگشترویه جفت گوشواره گرفت بهم کادودادازوقتی کادوهارواعلام کردن مادرشوهرم رفت توقیافه ک چرابراش دوباره طلاگرفتی حتاتوفیلم عروسیمون افتاده ک داره منفجرمیشه

بعدمامان وبابام برای شوهرم پلاک وزنجیرگرفتن اندازش متوسطه مادرشوهرم فردای عروسی اومدجلوجاریم گفت پلاکش کوچیکه منم گفتم شمابه دامادات چی دادی؟ 

ساکت شدوگرنه میخاست زربزنه همچنان

برای دختراش نه جهیزیه درست حسابی گرفته نه سیسمونی همه روازعروساش میخادبعدده سال هنوزجهازجاریمومیزنه توسرش درحالیکه کوتاهی خودش بود

ولی من همیشه جلوش دراومدم نذاشتم زبونش درازشه

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖