2733
2739

دختر کوچیکم ای خدا صبح بیدار شد گفت آب آب دادم بهش درازش کردم دیدم شروع کرد استفراغ بیدارشد برش داشتم دوباره دراز شد همینطوری استفراغ الان کمی نون و مربا خورد چیزی دیگه نخورد جرات نکردم چیزی بدم بخوره خوابید دیروز هم کمی اسهال داشت

آدمای ساده چوب سادگیشونو میخورن اما ادمای زرنگ چوب خودخواهیشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای عزیزم یه ویروس اومده دختر خودمو هم گرفته الان ده روزه تو نی نی سایت هم چند نفرو دیدم گفتن بچه های مارو هم گرفته همن الان ببرش دکتر ترو خدا تا اسهالش کنترل بشه و وزن و اب بدنشن از دست نره نابود میکنه بچه رو دختر من سه کیلو کم کرد 

مثل روانشناسا حرف میزنم مثل روانی ها عمل می کنم 💋😈👽            از سال ۹٥ خواننده خاموش بودم بلد نبودم چطوری عضو بشم 😜😝
دکتر ببرش ی ویروس جدیدی اومده بچه ها میگیرن نشونش حالت تهوع و استفراغه

جدی میگی یه سوال عزیزم دیشب هم درست و حسابی شام نخورد از دیشب تا خود صبح به بند می‌گفت آب ممکنه آب زیاد خورده اذیتش کرده 

2738
جدی میگی یه سوال عزیزم دیشب هم درست و حسابی شام نخورد از دیشب تا خود صبح به بند می‌گفت آب ممکنه آب ز ...

بله جدی میگم

بچه های همکارام گرفتن

دیه خودت میدونی عزیزم من بودم بچمو سریع میبردم بیمارستان

وای عزیزم یه ویروس اومده دختر خودمو هم گرفته الان ده روزه تو نی نی سایت هم چند نفرو دیدم گفتن بچه ها ...

اسهالش قطع شد کمی ماست و پودر سنجد دادم بهش دیروز بهتر شد اما امروز استفراغ کرد

حتما ببرش دکتر بازم شروع میشه اسهال هنوز ویروسه داخل بدنشه  باید با دارو ویروسه نابود بشه

مثل روانشناسا حرف میزنم مثل روانی ها عمل می کنم 💋😈👽            از سال ۹٥ خواننده خاموش بودم بلد نبودم چطوری عضو بشم 😜😝
بله جدی میگم بچه های همکارام گرفتن دیه خودت میدونی عزیزم من بودم بچمو سریع میبردم بیمارستان

حتما میبرم اگه ادامه داشت الان ک باباش نیست منم دست تنهام ببینم یک ساعت دیگه چطوره اگه دوباره داشت میبرمش

حتما ببرش دکتر بازم شروع میشه اسهال هنوز ویروسه داخل بدنشه  باید با دارو ویروسه نابود بشه

ای خدا خودت کمک کن باشه یک ساعت دیگه میبرم

2706