2733
2734
۴ ماهه

بنظرم زوده براب تصمیم گرفتن درباره طلاق.

شما چهره ایشون به دلت ننشسته ولی میتونی بهش فرصت بیشتری بدی شاید انقدر اخلاقش به دلت نشست که دیگه واست چهره مهم نبود.

به نظرم خودت برو پیش روانشناس حتما. خیلی بهت کمک میونه احساساتتو واکاوی کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهییی🥺 هرکدوممون ی مشکلی داریم 

واقعا

انقدر که خانوادش منو میخوان و خودشونو به اب و اتیش میزنن خودش اینطوری نیست

خیلی احساس تنهایی دارم محبت کلامی و اینا هیچ نه بیرون رفتنی نه هیچی کلا حس میکنم دوسم نداره 

تو این مدتی که عقدیم یه روز نبوده حالم خوب باشه همیشه نقاب خوشحالی زدم خانوادمم اصلا نمیشه حرف طلاق جلوشون زد من میدونم از ترس ابروشونه وگرنه بابام میدونه مشکلاتم چیان هی سعی میکنه باهام حرف بزنه جوری جلوه بده که مشکل از منه

2731
اره حانوادم پشتمن ولی بیش از حد غصمو میخورن با دیدن ناراحتیشون تا مرز سکته میرم 

یه چیز دیگه بگم؟🥺 فک کن با این اقا خوشبخت نشی، ببین اون موقع دیگه چقدر غصه میخورن 🥺 جلوی ضررو از هرجا بگیری منفعته ❤️

2738
واقعا؟ منم میخوام جدا شم میترسم خیلی  برات سخت نبود؟ تونستی بعدش ازدواج خوبی داشته باشی؟

کاش بیست سال پیشم مثل الان طلاق عادی بود وتابو نبود تا منم همون عقد جدامیشدم نه جوونیم وعمرم راپای یه هرزه تلف کتم 

مشکلشون چی بود ک جدا شدن؟ ببخشید اگه دوس ندارید جوابمو ندید

تفاهم نداشتن. توافقی و تو یک روز طلاق گرفتن. عروس مهریه رو بخشید. داداشم طلاهایی که براش خریده بود نزدیک ۶۰ گرم میشدن بهش داد

2706