2737
2734
عنوان

مامانم نمیزاره برم سرکار😭😭

130 بازدید | 6 پست

اولش رفتم سر یه کاری که مثل بازار یابی بود مامانمم رضایت داد یه هفته رفتم حقوقشم خیلی خوب بود ۶ ۷ تومن حقوق ثابت با پورسانت ولی یکی دو تا فامیل منو تو خیابون دیدن در حال کار رفتن به مامان بزرگم گفتن اونم کلی تو مخ مامانم خونده که کار بده برای دخترو و فلان خانواده مامانم خیلی سخت گیرن تو این چیزا ولی مامانم اینجوری نبود الان شده مخالف سر سخت کار من به خاطر حرف مفت فامیل جاهای دیگه هم اصلا این حقوق رو نمیدن باید بری روزی ۶ یا ۷ ساعت کار کنی براشون برای ۶۰۰ ۷۰۰ تومن پول به نظرتون چیکار کنم چطوری مامانمو راضی کنم بزاره برم سرکار قبلیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام

💜اگر دنبال درآمدزایی هستی بخون.!!

کار ما اصلا بازاریابی نیست شما فروشنده محصول خودتون هستید!

💄همکاری با لوازم آرایشی نیلارز و فروش لوازم آرایشی بدون ریالی هزینه برای ثبت نام .

ما محصولات رو به قیمت همکاری با شما حساب می کنیم (از ما نمی خرید ما عکس ها رو دراختیار شما می زاریم شما با سود مورد نظر خودتون به مشتری تون می فروشید و پولشو می گیرید.سود خودتون برمی دارید و پول ما رو می ریزید .و ما جنس رو برای مشتری می فرستیم. صرفا دورکاری می کنید)🎈

هیچ سرمایه گذاری انجام ندید و براحتی درامد زایی کنید.می تونید در اینستاگرام یا گروه های فامیلی تون محصول بفروش برسونید.

❌ومورد قابل توجه اینکه خانم های عزیز به قیمت عمده لوازم ارایشی خودتون رو می تونید از ما تهیه کنید❌

برای اطلاعات بیشتر  شروع به کار  و یا خرید برای خودتون به

آدرس کانال ما برید(خودتون قیمت ها رو مقایسه کنید)

@arayeshinilaroz

یا به واتساپ۰۹۱۹۹۸۶۰۹۸۲ پیام بدید.

عشق من همسری.....زندگیم جوجه ام........22.3.92