2737
2734
عنوان

بنظرتون بمیرم یا نه ؟

244 بازدید | 25 پست

دیگه خسته شدم هر چی سعی میکنم اهمیت ندم نمیشه دلم میخواد از این خونه یا برم ولیجایی رو ندارم یا بمیرم دیگه واقعا نمیکشم چه غلطی بکنم 

تعداد رای : 22
نظرسنجی
بمیرم
3
13%
نمیرم
12
54%
نظری ندارم
7
31%
دلم میخواد بهشون بگم ناراحت نباشید مهم نیست آدمای فیک بهتون چی میگن به این فکر کنید که ما همیشهحمایتتون می کنیم مهم نیست بقیه چی بگن در چه شرایطی باشید ما همیشه پشتتون هستیم پس لطفا خوب غذا بخورید و خوب بخوابید و خوشحال باشید چون لبخند شما باعث قهقه ما میشه... گاهی شرایط باعث میشه نخوام زندگی کنم از قیافه خودم بدم بیاد از اینکه چنین زندگی دارم متنفر بشم ولی بدون من بخاطر دیدن تو هم که هست زنده میمونم. بیاید با هم همچون دیوانه ها زندگی کنیم🎭🪐🫂🦋🐈🖤🐭😺🌥⛅ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بمیر بای😐✌🏻 

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️

خواستی بمیری یه جور بزن که مرگ مغزی شی بعد وصیت کن اعضا و جوارح رو بفروشن تو اونور

کلیه 2میلیارد

قلب 3 میلیارد

شش 2 میلیارد

ریه 2 میلیارد 

چشم 1 میلیارد

جمعا با احتساب 2 کلیه و  2 چشم میشه 13 میلیارد

اینجوری به خانواده کمک بزرگی کردی

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN

کجا بری

تو خیابون خوشبختی می باره مگه

ندیدی دیروز یه روانی دختر فراری ها رو می دزدی و برده جنسیشون کرده بود

بشین تو خونت

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
2738
بمیر بای😐✌🏻 

دلم میخوادا از نظرم هیجان انگیزه دیگه این مشکلات نیست ولی میترسم نمیرم 🤦🏻‍♀️

دلم میخواد بهشون بگم ناراحت نباشید مهم نیست آدمای فیک بهتون چی میگن به این فکر کنید که ما همیشهحمایتتون می کنیم مهم نیست بقیه چی بگن در چه شرایطی باشید ما همیشه پشتتون هستیم پس لطفا خوب غذا بخورید و خوب بخوابید و خوشحال باشید چون لبخند شما باعث قهقه ما میشه... گاهی شرایط باعث میشه نخوام زندگی کنم از قیافه خودم بدم بیاد از اینکه چنین زندگی دارم متنفر بشم ولی بدون من بخاطر دیدن تو هم که هست زنده میمونم. بیاید با هم همچون دیوانه ها زندگی کنیم🎭🪐🫂🦋🐈🖤🐭😺🌥⛅ 
خواستی بمیری یه جور بزن که مرگ مغزی شی بعد وصیت کن اعضا و جوارح رو بفروشن تو اونور کلیه 2میلیارد ق ...

چشم که از شش مهمتر هست پس چرا ارزونتره قیمتا یه جورایی مشکل داره.

گناه من سادگی بود .
دلم میخوادا از نظرم هیجان انگیزه دیگه این مشکلات نیست ولی میترسم نمیرم 🤦🏻‍♀️

دقیقا برا همین گفتم بمیر😐من یه ادمم که خیلی تلاش کردم بمیرم زندگیمم سگیه خیلی سگی تر از چیزی ک فک میکنی 

ولی نه میشه نه میتونم😐 

حالا میخوای امتحان کن بمیر ولی زنده میمونی

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️
 مخ اقتصادی ک میگن توییاا😂😂

چی چی میرید کارت اهدا عضو میگیرید میدونی چه کلاه بزرگی سرتون میره؟؟؟؟

شما یه کلیه 2 میلیارد میفروشی بعد میای ایران یه کلیه میخری 20 تومن یک میلیارد و نهصد و هشتاد میلیون تومان فیکس گیرتون میاد

بعد این پولو بذارید بانک با سودش هر ماه یه کلیه بخرید اهدا کنید

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN
دقیقا برا همین گفتم بمیر😐من یه ادمم که خیلی تلاش کردم بمیرم زندگیمم سگیه خیلی سگی تر از چیزی ک فک م ...

یجایی رو میشناسم 10 متر فاصله داره و زیرشم سنگه آبه توی بیابونه بنظرت اونجا خودم پرت کنم بمیرم ؟

چشم که از شش مهمتر هست پس چرا ارزونتره قیمتا یه جورایی مشکل داره.

نه دیگه بدون چشم ادم نمیمیره ولی بدون شش میمیره

2706