2733
2739
عنوان

پچه ها ی لحظه خداوکیلی این راسته😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2083 بازدید | 156 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
لعنتی ها به چشمامون رحم کنید 😐چرا باید ی پاتیل پشم سرگردون ببینیم تو خیابونا🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

😂😂😂واییی جرر صب شکماشونو هل بدن بیرون😔😂

صدای تو همانند صلیب‍‍ی ست ،❣کہ مسیحی را به آن آویختن..!
خود من انقد تیپ نزدم ک این زد اونم نیم تنه😐😂

جدیدا بخاطر حرف چندتا سلبریتی و معروفیت پسرا زدن تو این کار بذار از مد بیوافته از خودشون خجالت میکشن😂

گریه مکن که سرنوشت... گر مرا از تو جدا کرد... عاقبت دلهای ما، با غم هم آشنا کرد... با غم هم آشنا کرد... 
برای مسخره بازی اینا رو میگیرن

زیرش نوشت شاید نتونیم فلان کارو کنیم و..

شاید تو ایران باشیم

اما اثبات کردیم ک هیچ چیز غیر ممکن نی

همه هم زیرش کامنت زدن دمت گرم داداشو و..😐😂😂

البته من شنیدم از رفیقم

اصلا مردونگی یه نعمته بزرگیه...

دوستای مهربونم بااون قلب مهربونتون دعا کنید هر چه زودتربارادر بشم 🙏🥺لا حَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚
2740
جدیدا بخاطر حرف چندتا سلبریتی و معروفیت پسرا زدن تو این کار بذار از مد بیوافته از خودشون خجالت میکشن ...

وایی جر بابای من نیم تنه بپوشه😐😂

و د ف؟😐😐😐

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️