2733
2734
عنوان

دوست پسرم میگه بیا بریم بیرون 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 5232 بازدید | 55 پست
اگر خانواده ات با این مسئله مشکل دارند نباید این کار را میکردی حالا موقعیت براش توضیح بده  یک ...

مامانم با دوست پسر داشتن مشکلی نداره با بیرون رفتنش مشکل داره اگه بفهمه فاشرش میره بالا 😐

وای یاد خودم افتادم وقتی با دوسپسرم قرار میذاشتم همش مواظب بودم آشنایی منو نبینه.کلیم مراقب بودم.آخر ...

😂😂😂وایییی خوبه آشناهای شما درکشون بالاس حالا آشنای ما باشه تا کسی نفهمه ول‌کن نیس کنه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
حالا رفتی بیرون و دیدنت و آخرش هم به ازدواج ختم نشد اونوقت آبرو و اعتمادت از بین میره

نمیدونم ولی انقدرررر پسر خوبیه نجیبه اصلن ول‌کن نیس چن بش گفتم کات کنیم ولی گفت نننن تا آخرش مال همیم ولکنت نیسم 

مامانم با دوست پسر داشتن مشکلی نداره با بیرون رفتنش مشکل داره اگه بفهمه فاشرش میره بالا 😐

خب عزیزم من که نمیدانستم از توضیح تون  تو پست اول تون فکر کردم مخالفن 

به نظرم با مادرت صحبت کن که با اطلاع او بری بیرون و به طرف مقابلت تایم مشخصی تعیین کن که خونه باشی اینجوری طرف مقابلت میفهمه که تو برای خانواده ات ارزش قائلی و خیلی بهتره و ازطرفی مادرت هم میدونه شما فلان ساعت کجا هستی و کی برمیگردی 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2738
مامانم ذهنیت قدیمی داره اگه بفهمه نمیزاره برم بیرون 

پس باید دوستتون را از موقعیت تون آگاه کنید 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706