2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیز خاصی نمیدم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728
ببرش دکتر با دکترش صحبت کنید خیلی بهتره

۲۵ ماهشه 

ماشاءالله قدش ۹۴/۵ و وزنش ۱۵ بود تو دوسالگی این تاپیک رو برای بچه های گروهم زدم که از تجربه شماهم استفاده کنم و به اونا منتقل کنم

2738
۲۵ ماهشه  ماشاءالله قدش ۹۴/۵ و وزنش ۱۵ بود تو دوسالگی این تاپیک رو برای بچه های گروهم زد ...

واااا خوبه که تازه زیادیم هست، من چی بگم پسرم هیچی نمیخوره ضعیفه الان سه سال و نه ماهشه به زور وزنش شده ۱۴/۵

واااا خوبه که تازه زیادیم هست، من چی بگم پسرم هیچی نمیخوره ضعیفه الان سه سال و نه ماهشه به زور وزنش ...

دختر من ۳۶ هفته با وزن ۳ کیلو دنیا اومده و رفلاکس هم داشت سخت بود تا وزن بگیره 

این تاپیک رو زدم جدا از اینکه تجربه بقیه مادرا رو ببینم بقیه هم استفاده کنن شاید یه تجربه یکی به کار کسی دیگه اومد 

دختر من ۳۶ هفته با وزن ۳ کیلو دنیا اومده و رفلاکس هم داشت سخت بود تا وزن بگیره  این تاپیک رو ز ...

منج پسرم اول دی چهار ماهش تموم میشه واگسن چهارماهگی چندتاست وغذارو هم از اول هفت باید شروع کنم چی بدم بهش

دختر من تا ۹ صبح دیگه بیدار میشه

اول تخم مرغ آبپز با یکم ماست له میکنم بخوره

بعد یکساعت هم معجون موز مید

معجون موز: یک عدد موز ، یک قاشق چایخوری چهار شیره ، یک قاشق چایخوری پودر سنجد ، یک قاشق چایخوری سویق ، یک قاشق چایخوری پودر چهار مغز ، یک قاشق غذاخوری خامه با هم مخلوط میکنم میدم بهش

من معجون موز ، سویق ، پودر سنجد ، آب قلم ، گوشت تو شیشه و کاچی و چهار مغز و شیره و... اینارو میدم می ...

منم همینا رو میدم. یا میگو سرخ میکنم میزارم جلوش یا ماهی کبابی. اما خییلی بچه م بد غذاست نمیخوره. میوه ک اصلا فقط موز میخوره دیگه هیچی. اتفاقا پسر من هم ۳۶هفته با وزن سه کیلو بدنیا اومد و رفلاکس و الرژی شدید داشت و داره

2706