2737
2739
عنوان

کمک به مشکل من و شوهرم

1005 بازدید | 77 پست

همسرم و من خیلی باهم خوب هستیم و هیچ بحث و دعوایی نداریم،اما پای مسائل مربوط ب خانوادم ک وسط میاد همیشه میگه نه و اصرار هم بکنم دیگه کنترل خودش رو از دست میده و دلوا ب پا میکنه و قهر و اینا...مثلا دیشب دعوامون شد

سر اینکه پای مادرم ترک‌خورده و باید گچ‌بگیرن میگم چند روزی میرم‌ خونه مامانم اینا ک کمکش کنم میگه نه.خونتو ول میکنی‌کجا بری... پسراش کمکش کنن.آخه من دخترشم و باید کمک حالش باشم اونوقت میگه زن داداشت کمکش کنه.منطقی نیست رفتارش...نمیدونم باید چیکار کنم

منم ته ته حرفامون گفتم‌تو بزاری یا نذاری خودم میرم بدون اجازت حتی

خب دلیلش چیه شاید مامانت زیادی پسر دوسته برای تو اندازه پسرا محبت نداره از همون میگه نرو بعدم خب داری میری شوهرتم ببر 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب دلیلش چیه شاید مامانت زیادی پسر دوسته برای تو اندازه پسرا محبت نداره از همون میگه نرو بعدم خب دار ...

نه از اول ازدواجمون با خانوادم مشکل داشتن، هم اونا با شوهرم کنار نیامدن و هم شوهرم با اونا...خب نمیتونه مرخصی بگیره تازه مرخصی بودیم.آخه ما یه شهر دیگه هستیم بخاطر شرایط کاریمون.نمیدونم چیکار بکنم 

2731
باا جرو بحث نه بگ بهش ناهراتو درس سمیکنم شامم میام درس بکنم بزار برم یکم پیشش باشم 

آخه اگر تو یک شهر بودیم‌مشکلی نداشت،مشکلش اینه ک باید اینجا تنها بمونه  و من تنها برم یه شهر دیگه. 

نه از اول ازدواجمون با خانوادم مشکل داشتن، هم اونا با شوهرم کنار نیامدن و هم شوهرم با اونا...خب نمیت ...

اینم درست نیست وقتی شوهرت راضی نیست بری مخصوصا اینکه دعواتون هم شده حداقل آشتی کن برو ولی قرار نیست بخاطر شوهرت از خانوادت بکنی بهتره براش روشن کنی که به اخترام همه ی سالهایی که برات زحمت کشیدن چند روزی رو باید بری کمک شون باشی اینو با احترام به شوهرت بگو 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2740
آخه اگر تو یک شهر بودیم‌مشکلی نداشت،مشکلش اینه ک باید اینجا تنها بمونه  و من تنها برم یه شهر دی ...

درضمن بهش بگو در برهه اول اون مادرمه و دوم تو همسمری من  از تن اونم پس دل بخواهی نیس وظیفمه نادون البته ببشیدا ادم مجبور میشه حف بد بزنه

اینم درست نیست وقتی شوهرت راضی نیست بری مخصوصا اینکه دعواتون هم شده حداقل آشتی کن برو ولی قرار نیست ...

منم واسه همین که دوست ندارم واسش عادت بشه اینک اگر مشکلی واس خانوادم باشه من نرم و منو دور نگه داره از اونا. تا الان هر وقت مسئله ای بوده میگفته ن کوتاه میامدم و زیاد مهم‌نبوده ولی اینبار واقعا مادرم ب کمکم نیاز داره.تاجایی ک من باشم زن داداشم بنده خدا نمیتونه باشه با بچه کوچیک.تازه من تک دخترم هستم.

درضمن بهش بگو در برهه اول اون مادرمه و دوم تو همسمری من  از تن اونم پس دل بخواهی نیس وظیفمه ناد ...

گفتمش،میگه اگر تو یک شهر بودی میرفتی تو الان شوهر داری و یه شهر دیگه هستی،نمیذارم بری تمام.😑

چرا بری خب

نمیشه ک چن روز خونه زندگیتو ول کنی

روزی ۴  ۵ ساعت برو کاراشو انجام بده بیا

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2706