2733
2739

شوهرم یه آب زیرکاهه،نماز اول وقت و همیشه واسه من دم از خدا و پیغمبر و حجاب و فلان میزنه.

بعد چندین بار ازش رفتارایی دیدم ک فهمیدم همش ادعاست،چند وقت پیش ازش یه سیم کارت دیدم که قایم کردع بالای کابینتا و فک کرده من ازش بیخبرم،وقتایی که من میرم خونه مامانم اینا،اون سیم کارتو میندازه و میره تلگرامش و چت و فیلم پو ر نو......

حالا مشکلم اینه دم به دیقه به من میگه تو پررویی،اگه من بالاسرت نبودم معلوم نبود چیکاره میشدی😔😔😔😔

حالا یه شهر رو پدر من قسم میخورن،خونواده آبروداری هستیم.

منم وقتی خودمو میبینم با رفتارام،این حرفاش خیلی اذیتم میکنه،دل دل میکنم بگم بش خو آخه بیشرف اون سیم کارتت  رو دیدم که چقد تو آدم خووووبی هستی انقد برا من نقش بازی نکن............

دوباره میگم ولش کن اوضاع رو بدتر نکن،ب روش نیار.....

میدونم با نام کاربریم شب بیداریها و دعواها و داغ دل خیلیاتونو تازه کردم🤭😑باور کنید منم یع زخم خوردم پس فحش ندین😁😤تازشم هنوز خواهرشومل نشدم خداروشکر😎💃کاربری سوممه🥺توی تاپیکای دعوای عروس و خوارشوهر و عروس و مادرشوهر تگم کنید تا خشتک قوم شوهرو بکشم رو سرشون😤😂والا😒طفلک عروس مظلوم چ گیری کردع🥺😜خلاصه کع کرونا با همه بدیاش یادمون داد اگ فاصلمونو با خیلیا حفظ کنیم،سالم تریم😪👐به امید اینکه به زودی زود این ویروس کع انگاری از اقوام شوهره🤪،کوله بارشو ببنده و گورشو گم کنه😷🤲

همش ب من گیرای الکی میدع بی پدر

میدونم با نام کاربریم شب بیداریها و دعواها و داغ دل خیلیاتونو تازه کردم🤭😑باور کنید منم یع زخم خوردم پس فحش ندین😁😤تازشم هنوز خواهرشومل نشدم خداروشکر😎💃کاربری سوممه🥺توی تاپیکای دعوای عروس و خوارشوهر و عروس و مادرشوهر تگم کنید تا خشتک قوم شوهرو بکشم رو سرشون😤😂والا😒طفلک عروس مظلوم چ گیری کردع🥺😜خلاصه کع کرونا با همه بدیاش یادمون داد اگ فاصلمونو با خیلیا حفظ کنیم،سالم تریم😪👐به امید اینکه به زودی زود این ویروس کع انگاری از اقوام شوهره🤪،کوله بارشو ببنده و گورشو گم کنه😷🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه روز بشین باهاش حرف بزن بهش بگو جریان همه چیو می‌دونی ولی ن موقعی ک غصبانیه چون مغلطه می‌کنه و باز تو رو مقصر

عزیزایی ک حاجت دارین حتما امضامو بخونین حاجت روا میشین خواهرا سوره مبارکه محمد معجزه می‌کنه       سوره محمد بخون عالیه معجزشو میبینی تو زندگیت دوای هر دردیه تونستی همه روز بخون اگه وقت نداری شنبه ها که متعلق به آقا رسول الله ص هست بخون یا روزی یه صفحه یا آیه هرچی در توانته بخون کلا ۳۸ تا آیه داره ولی معجزشو میبینی ب خدا توکل و اعتماد کن و بخون امتحان نکن گله من 🖤
2731
2738
زیرک باش خودتو لو نده

آخه با این حرفاش چجور کنار بیام دیشب کلیییی گریه کردم

اینبار بگو اره تو خوووووبی، یچی هم بگو به شک بیفته و ذهنش درگیربشه ولی نگو خبرداری

فقط زورم میاد هی ب من از این حرفا میزنه،فکر کردع منم مث خودشم

وقتی قراره بسوزیم و بسازیم.وقتی ته بی تعهدی مردا ما زنا مجبوریم بخاطر بچه آبروی خانواده و غیره بسازیم.بنظرم سکوت منطقی تره

پرواز را به خاطر بسپار.پرنده مردنی ست✌️
2706