2733
2734
عنوان

فولیکول ۲۰ خوبه؟ خواهش میکنم کمکم کنین🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1833 بازدید | 47 پست
منم یکشنبه زدم امپول و فولی ام بیست بود اما بعد دوبار اقدام لکه بینی پیدا کردم و حس میکنم وقت مهمم ت ...

رفتی سونو دوباره یا نه؟

دکتر برا من دیگه سونو ننوشت 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به من گفت ۳۶ ساعت بعد امپول اما من شب امپول و فرداش اقدام کردم ولی این بلا سرم اومد نمیدونم از امپول ...

من اگه امشب اقدام کنم میشه۲۸ ساعت اینا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
2731
حتما آزاد میشه عزیزم چون دو تا hcg زدی 

انشالله خدا از دهنت بشنوه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یدونه زد ۵۰۰۰ هزار یعنی ازاد نشدن

نمیدونم والا برا من ۲ تا پنج هزار داده بود دوتاشو تو یه سرنگ کشید زد.عضلانی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
ببخشید بنظرت امشب نزدیکی باشه خوبه؟هم امشب هم فردا

آره اقدام کن امشب و فردا بعدشم یه روز در میون تا روز 20 پری اقدام کن ان شاالله که نتیجه میگیری و مامان میشی با این اقدام 

خدایا واسه داده و نداده ات شکر 🙏                                   
اقدامم کنی دوباره باید بعد ۳۶ ساعت هم اقدام کنی اونوقتم میگن اسپرم ضعیف میشه ولی من اقدام کردم که یه ...

من شب قبل آمپول اقدام داشتم گفتم بزار لسپرم باشه تو بدنم که اگه زود آزاد بشه یه چی باشه اون تو😅

بعد دیشب که آمپول زدم نداشتم.

ولی امشب قصدشو دارم چون حدودا میشه۲۸ساعت اینا.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره اقدام کن امشب و فردا بعدشم یه روز در میون تا روز 20 پری اقدام کن ان شاالله که نتیجه میگیری و مام ...

ممنونم عزیزم.🌹

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706