2733
2739

سلام دوستان

سوالم مشخصه

حتما شما هم تجربه هایی داشتین ، اخرین بار من دیدم 2 تا کاربر سر کیک افتادن به جون هم و اخرش نی نی یار به هر جفتشون اخطار داد.بالاخره هستن دیگه ، میدونم اگه بخواد دعوا بشه باید تاپیک رو قفل کرد ولی خب ، شما چیکار می کنید؟دوست دارم تجربه ارزشمند شما رو هم بدونم.با تشکر از شما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
از صحنه خارج میشم 🚴

خب تاپیک خودت باشه چی؟مدام برات نوتیفیکیشن میاد که کامنت داده

حالا شما ول کنی ، به 2 نفر دیگه هم توی تاپیک شما بی احترامی میکنه

واسه پستش گزارش میزنم و میگذرم 

کم پیش نیومده واسم از این موارد بخوام با هر کدوم درگیر بشم‌ که کل روزم به جنگ اعصاب میگذره

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...

جواب نمیدم 🚶‍♀️🚶‍♀️

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
واسه پستش گزارش میزنم و میگذرم  کم پیش نیومده واسم از این موارد بخوام با هر کدوم درگیر بشم‌ که ...

دقیقا یعنی روی کامنتی که گذاشته گزارش بزنم؟

2706