2733
2734
عنوان

مشهدیا بیان لطفا خواستگار خاوری

| مشاهده متن کامل بحث + 8009 بازدید | 81 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
با اینش موافقم همون خانومه اولش خیلی مظلوم بود بعدش که بنده خدا مادر شوهرش یچیزی بهش گف خونه کل فامی ...

آره دقیقا دوستم عروس این قوم بود گریه میکرد از دستشون

خدا منتظره تا من کار بد کنم فورا بلندشه بشینه جای حق دهن منو سرویس کنه😪
بخدااا اونام مظلوم نمان فقط به نظر منک ازدواج نکن

ببین اره خب همه جا ادم خوب و بد داره 

ولی مردهای خاوری واقعا خوبن 

اگر دقت کنی دختر از هر نژادی ک باشه وقتی ازدواج میکنه ی شرم و حیایی داره رفته رفته پرروتر میشه بچه بیاره ک هیچ 

برا همین فرقی نداره زن عجم باشه یا خاوری 

ولی مردهای عجم سخت زندگی رو دست زن میسپارن ولی مردهای خاوری خیلی راااااحت با چندتا قربون صدقه رفتن و رسیدن ب شوهر زندگی رو دو دستی میسپارن ب زن 

2740
ارررره ببین میگم زندگی کردن باهاشون خیلی راحت تر از عجمیاس با اینکه خودم عجمیم ولی خوب میدونیم دیگه ...

آره میدونی خانوادش خیلی ساده آن.

خودشم داشت غش می‌کرد از بس سرخ شده بود. ۳۹ سالشه.گفت اصلا تو عمرش سمت خانومها نرفته.پیشنهاد زیاد دادن بهش.ولی ترس داره از این جور روابط.نمی دونم راست میگه یا ن

آره میدونی خانوادش خیلی ساده آن. خودشم داشت غش می‌کرد از بس سرخ شده بود. ۳۹ سالشه.گفت اصلا تو عمرش ...

میدونی خاوریا اعتمادبنفسشون کمه چون مدام زدن تو سرشون ک خاوریا بدن خاوریا فلانن غیر این چیزا خیلی مذهبین براشون مهمه روابط 

من باورمیکنم میگم اخه دیدم باهاشون برخورد داشتم 

بازم خودت میدونی 

درکل خوب و بد همه جا هست ب نژاد ربطی نداره 

میدونیم ک کورد لر ترک هم ی سری خوبیا و بدیا دارن