2752
2734
عنوان

بچه ها امشب شوهرم ی چی تعریف کرد 😥ترسوها نیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 1210 بازدید | 82 پست
نیومد که😂😂😂

خخخخخخ نمیدونم براچیه برامنم میاد زیاد

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
چیکار کنم میشه راهنمااییم کنی ؟

دعا کنی برای شوهرت که این طلسمو بشکنن

ما یه دعا نویس داشتیم اون کمکش کرد مگنه اجیم روانی شده بود میگفت یه زنو مردن که کامل سیاهن یکیشون توی خواب دست اجیمو گاز گرفته بوده اما اجیم کم نیورده و همش سوره حمد رو میخونده تا از خواب پریده باورت میشه میگفت دستم از درد داره خورد میشه حتی دردشم واقعی بود

شماازهل کجایین ؟!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خخخخخخ نمیدونم براچیه برامنم میاد زیاد

از بس جاذابای لنتیم .. بگو از گوشه برن نخورن بهمون جذابی نشن🙄😐🤣

میشه لطفا اگه امضامو دیدی واسه حاجتم صلوات بفرستی 💜💜💜
دعا کنی برای شوهرت که این طلسمو بشکنن ما یه دعا نویس داشتیم اون کمکش کرد مگنه اجیم روانی شده بود می ...

😥😥😥😥

من استان کردستانم 😥

از بس جاذابای لنتیم .. بگو از گوشه برن نخورن بهمون جذابی نشن🙄😐🤣

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
😥😥😥😥 من استان کردستانم 😥

وای چقدر دور

عزیزم اگه دعا نویس خوب میشناسی باید بری طالع شوهرتو پیشش بگیری که اگه این واقعا براش مشکل بود برات دعا بنویسه و بگه با این دعا ها کار هایی رو انجام بدی 

اما حواست باشه ها دعا نویسش خوب باشه تحقیق کنی بعد بری پیشش 

وای چقدر دور عزیزم اگه دعا نویس خوب میشناسی باید بری طالع شوهرتو پیشش بگیری که اگه این واقعا براش م ...

چشم عزیزدلمممم 

مرسی ازت 🧡🦋 

2706