2737
2739
عنوان

انحراف چشم بیاین خواهشا

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 30 پست
من از شوهرم خجالت میکشم ازش بخوام. عملش درد داشت؟

آره میفهممت.کاملا درک میکنم.بری عمل کنی اعتماد بنفست خیلی بالا میره.آره درد داره.دوسه روز اذیت میشی بعدش درست میشه.اگر تهرانی برو بیمارستان فارابی پیش دکتر اکبری.کارش حرف نداره.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عمل لیزیک کن خواهر منم همین طور بود با عمل پی آر کی هم ضعیفی هم انحرافش هم استیگماتش خوب شد الان پسر ...

بغذا ببخشید سوال میکنم همه عملش با دستگاه بود؟ هزینش چقد شد

اره سر درد هم داشت اما بعد عمل خوب شد

الهی عزیزم   خداروشکر نمره چشماش چنده؟ پسر منم از نوزادی درگیرشم   الان چهارسالشه فعلا دکتر گفته عمل نمیکنم نمره چشماشم بالاس

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
2738
بله تهرانم مرسی عزیزم 

خواهش میکنم.مشکلت حاد نیست.درست میشه نترس☺

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
بغذا ببخشید سوال میکنم همه عملش با دستگاه بود؟ هزینش چقد شد

هزینه عملش نه سال پیش مطب خصوصی  یک و نیم شد ازمایشات قبلشم سیصد منم عمل کردم همراه با خواهرم ولی اون انحراف و استیگمات بود من فقط ضعیف بود کل عملش پنج دقیقه بود بیهوشی هم نداشت اینقد راحت و سریع بود که نگو خیلی راحت 

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
الهی عزیزم   خداروشکر نمره چشماش چنده؟ پسر منم از نوزادی درگیرشم    الان چهارسالشه ...

فدات. یکیش یک و نیم یکیش 75 ببر فارابی با دختر من یه بچه هشت ماهه عمل شد خییییلی انحراف شدیدی هم داشت. دکتر احمق دختر منم یه سال الکی عمل و انداخت عقب

(من اگر نیکم وگر بد، تو برو خود را باش) 
فدات. یکیش یک و نیم یکیش 75 ببر فارابی با دختر من یه بچه هشت ماهه عمل شد خییییلی انحراف شدیدی هم داش ...

قربونت من مشهدم چشای پسر من چهاره دوتاش الان عینک میزنه همراه با بستن چشم سالم خیلی غصشو میخورم ان شالله که خدا گل دخترتو حفظ کنه

اگه آستیگمات داشته باشیم میشه عمل کرد؟ آخه میگن نمیشه

چرا نشه خواهر من که استیگمات بود 

قربونت من مشهدم چشای پسر من چهاره دوتاش الان عینک میزنه همراه با بستن چشم سالم خیلی غصشو میخورم ان ش ...

انشالله  گل پسر شماهم زود خوب میشه. اما تونستی حتما بیارش فارابی هزینه بیمارستان هم انقد نیس

(من اگر نیکم وگر بد، تو برو خود را باش) 
2706