2737
2734
عنوان

به نظرتون سوهرم‌خسیه یا نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 714 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم یک پنجم حقوقش میشه نفقه شما یعنی یه تومن

حالا چون زیادنیس حداقل ۵۰۰باید بهت بده

ربطی به خرجی خونه نداره خب کاردوم شروع کته یااضافه کاری یا تواسنپ آژانس و.....

منم دقیق مثل شما بودم رفتم سایت وکلای یاسا

براحقوق ۲تومن همسرم برامن زد ۴۰۰تومن خرجی

مستاجربودیم وماشین نداشتیم اینها ربطی نداره

وظیفه مرد هست خرجی بده تمام

پول چندانی نیست.باید دودوتا چارتا کنه تا آخر ماه برسونه.برا‌همین برا خوش چیزی نمیخره وبه شما هم نمیده.البته اگر اجاره خونه ندید میشه با برنامه ریزی خریدهای خودش وشماروهم انجام بده

2740

باید بده بهت حداقل ۱۰۰ تومن  البته اگه قرض و قوله دارید ک واقعا نمیشه پولی به شما برسه .منم خیلی وقته پول تو جیبی نگرفتم چون قسط و اینجور چیزامون زیاده البته من همیشه ی پس انداز اون پشت برا خودم نگه میدارم ک ب مشکل حاد بر نخورم.

اگه چیزی لازمت بشه برات نمیخره خسیسه در غیر اینصورت نه

آره میدونم پول زیادی نیس، ولی منم توقعاتم‌اصلا بالا نیس، میگم‌حداقل ماهی سیصد بده نمیده

بچه داری مستاجری؟؟

بخدا پنج تومن ببره بیرون دوتا پنیرو یکم گوشتو مرغو ماهی

و برنجو وروغنو چندتا چیزه کوچیک بگیره پریده

ولی خو ماهانه نمیده کم کم بگیر جم کن مثلن بگو ۵۰برا فلان کا  بده

۱۰۰برا فلان چیز

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!
عزیزم یک پنجم حقوقش میشه نفقه شما یعنی یه تومن حالا چون زیادنیس حداقل ۵۰۰باید بهت بده ربطی به خرجی ...

مگه دوتا دشمنن خب زنو شوهرن باید باهم بسازن خب بنده خدا گناه نکرده که همه چی گرونه وحقوقا کم چطور دلتون میاد 

خدایا خستم 
 لباس که نه زیاد خوب نیس، ولی برای خوراکی سعیش میکنه، وام هم آره تا دلت بخاد ماهی دو تومن 

خدا خیرت بده یعنی از حقوق سه تومن میمونه چه توقعی داری شما ما هفت تومن خورد و خوراک فقط حتی نمیشه لباس بخریم سه تا بچه دارم هیچی برا خودم ندارم زندگی سخته اخه سه تومن چطور تا اخر برج میکشه 

خدایا خستم 
2706