2737
2734
آخه بدبختی شوهر من ساده هست پاش بیفته از جونش مایه میزاره برای اینا نداشته باشه هم وام میگیره متاسفا ...

چرا خانواده هامون عین همن؟؟؟

شوهرمن عاشق دادشاشه وکلا خانوادشو بشددددت دوس داره

اینا کاراشون یکی هس یعنی حقوق کاملااا مساوی ولی اصلا هیچ پولی نمیتونن‌جمع کنن یه کارایی میکنن که کسی که میلیارده هم‌نمیکنه میرن از گرووون ترین‌جاها خرید میکنن وکلی چیزای دیگه....بعد موعد خونش میرسه زنش میگه نشستم گریه کردم خب آدم‌عاقل بجای گریه مغزتوبکار بنداز

چرا خانواده هامون عین همن؟؟؟ شوهرمن عاشق دادشاشه وکلا خانوادشو بشددددت دوس داره اینا کاراشون یکی ه ...

من که از دردهایم گفتم بدتر درد گذاشتن رو دلم گفتن تو حسودی خرجهای اون ربطی به تو نداره توجلو شوهرتو بگیر اما مگه این شورای ما میفهمن اینا تا ببین اونا مشکل دارن از جون مایع میذارن

اً

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که از دردهایم گفتم بدتر درد گذاشتن رو دلم گفتن تو حسودی خرجهای اون ربطی به تو نداره توجلو شوهرتو ...

دقیقا اینا ماشین ندارمن دو روز پیش شوهرم ۲ساعت دیراومدخونه بچشون مریض شده بود برده بودنش دکترباشوهرم

حالا آدم‌خوبی کنه خوبه ولی چن باردیدم‌نمک نشناسن حرصم‌میگیره ازاینکه بخواد انقد بهشون لطف کنه

2728
منم جاریم منوهووی خودش میدید در این حد نمک نشناس

بهترین کار قطع رابطس والا من دوتا دارم بایکیش قطع رابطع کردم‌(پشت سرم‌چرت وپرت گفته بود حرفای شاخدار) بایکی دیگشم درحد سلام‌علیک قبلاصمیمی بودم الان دیگه نه

وای عزیزم‌خدا میدونه نمیخوام‌ناراحتت کنم‌ولی خیییییییییییلی خریدمیکنی واقعا ازهمشون‌استفاده میکنی؟؟ا ...

اره عزيزم چرا انقدر عجيب براتون يكى متنوع لباس بپوشه دختر من روزى دو سه دست لباس كثيف مى كنه خودمم وسواسى هستم يكم شير بريزه روى يقه اش فورى عوض ميكنم تن بچه عين گل هست هميشه بايد پاكيزه باشه عادتم كنه به تميزى از همين الان

خيلى مادرارو مى بينم كه يك لباس داغون و رنگ رو رفته توى خونه تن بچه مى كنن يا كثيف نه از بعد مالى خيليم پولدارن ولى شلخته هستن. وگرنه ادم با دو دست لباسم ميتونه شيك پوش باشه و تميز! مام در حد وسع مون واسه خودمون و دخترمون خرج مى كنيم مثل همه ى آدما

ماهرخ هستم 
'اسی چرا همه چیزو شبیه هم گرفتی ؟؟الان اون همه روسری کامل شبیه هم هستن یا شلوار و پیرهن های همسرت قص ...

گلم تك رنگ انواع روسرى و شال هاش رو دارم بعدم طرح گل هاش فرق ميكنه با مانتوهام ست ميكنم همه رو كه با هم نمى پوشم 

ماهرخ هستم 
2740
بخدا که اسرافه میگم‌خواهرخودمم همینجوریه من خودمم توخریدن ظرف زیادروی میکنم‌ولی نه تااین‌حد...🤯

هر پيراهن رو رنگشو با شلوارش ست كردم بعضيارو هم مثلاً شلوارشو قبلاً داشته ست شده بعد شوهر من واسه اداره و جلسه كلاً تيپ رسمى بايد بزنن اسپرت نميتونه و خوششم نمياد سليقه اش اينطورى هست و خريد ايشونم بوده من نظر خاصى ندادم چون اگر نظر ميدادم شايد توى رودربايستى يك چيزى ميخريد كه خوشش نميومد حتى نظرمم بپرسه اجازه ميدم خود فرد سليقه شخصيش رو داشته باشه چون خريد اونه و خودمم خوشم نمياد واسه لباس خريدنم بقيه اظهار نظر كنن واسه همين موقع خريد كردن با اطرافيانم خيلى اين موردو رعايت ميكنم كه سر خودم تلافى نكنن😆

ماهرخ هستم 
اره عزيزم چرا انقدر عجيب براتون يكى متنوع لباس بپوشه دختر من روزى دو سه دست لباس كثيف مى كنه خودمم و ...

اره اونکه من ازشمام وسواس ترم روزی شاید۵بارلباس پسرمو عوض کنم باکوچک‌ترین لک. اون بحثش جداس ولی بازم‌خوددانید موفق باشین وخوشبخت

گلم دلت شاد غصه نخور  ولی اسی من یه کوچولو بهت حسودیم شد چون من توان خرید یک لباس برای نامزدم ...

حسادت نداره عزيزم

ان شاءالله خدا هزار برابر بهت بده

دلتو بزرگ بگير

ماهرخ هستم