2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اسمتو دیدم فکر کردم باز خرید جدیده😅

لعنتی 🤣🤣

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎
ماشالله همیشه به خرید و مسافرت باشی عزیزم 😁👍

وای 😂😂😂

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎

وای عزیزم‌خدا میدونه نمیخوام‌ناراحتت کنم‌ولی خیییییییییییلی خریدمیکنی واقعا ازهمشون‌استفاده میکنی؟؟این‌همه مخصوصا برای دخترت این بچه اون همه سیمونی داره دوباره یه عالمه لباس واقعا میپوشه این‌همه رو؟؟؟؟؟ خواهر منم‌مثل شماس فقط میخره ولی نمیپوشه

'اسی چرا همه چیزو شبیه هم گرفتی ؟؟الان اون همه روسری کامل شبیه هم هستن یا شلوار و پیرهن های همسرت قصد جسارت ندارم ولی عزیزم شما که پول میدی یه کم تنوع به خرج بده مثلا روسری ها رو چند تا تک رنگ برمیداشتی چند تا رو مجلسی و... 

امیدوارم همیشه دلخوش و سلامت باشی

بخدا که اسرافه میگم‌خواهرخودمم همینجوریه من خودمم توخریدن ظرف زیادروی میکنم‌ولی نه تااین‌حد...🤯

می‌دونم چی میگی ولی گفتنش اشتباهه چون محکوم میشی به حسود بودن منم جاریم همینه و جالبتر اینه که تا مشکلی براش پیش میاد از بقیه طلبکارع اهل پس انداز نیست  یکبار اینجا گفتم محکوم شدم به حسود بودن 😑😅

اً
می‌دونم چی میگی ولی گفتنش اشتباهه چون محکوم میشی به حسود بودن منم جاریم همینه و جالبتر اینه که تا مش ...

دقیقا عیییین جاری من البته من اصلا باهاشون کاری ندارم ونمیگم نمیتونن یه ریال پس انداز کنن ازبس ولخرجن

دقیقا عیییین جاری من البته من اصلا باهاشون کاری ندارم ونمیگم نمیتونن یه ریال پس انداز کنن ازبس ولخرج ...

آخه بدبختی شوهر من ساده هست پاش بیفته از جونش مایه میزاره برای اینا نداشته باشه هم وام میگیره متاسفانه وقتیم گفتم محکوم شدم به حسود بودن 

اً
2706