2737
2739
عنوان

شما ناراحت میشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناراحت چرا میشی؟ وقتی خوشحال باش ...ازدواج فامیلی خوب نیست ...دختر دایی من زن پسر خالش شد الان نه خالش خالشه نه زنداییم میخواد خواهرشو معرفی کنه میگه خواهرم چند بار دیدم میگه مادرشوهر دخترم!!!!

2731
بره به مامانم بگه چرا به من میگه اخه 😂😂

😅بابا من چی بگم که زن همسایمون اومده جلو رو خودم ب مامانم میگه دختر خوب مث دخترت سراغ نداری؟ حالا قشنگ منم ایستادم جلوش هااا😐😐😂😂😂😂😂😂

ناراحت

دودی کہ از سیگار بالا میره همون اشڪایی کہ قرار بود پایین بیوفتہ:) ⁧،‌وقتی خوابیدن میشہ بهترین لذت زندگیــت،شک نڪن به زندگی باختی!‌ ‌‌    خیلی جاها زورم رسید ولی دلم نیومد..      دارم غرق میشم..!  میان باتلاق افکار خاکستریم..:') جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است
2738
بره به مامانم بگه چرا به من میگه اخه 😂😂

همیشه همینه منم مجرد بودم بعضی ها که سنم به پسرشون میخورد میگفتن حیف که پسر من لیاقت تو رو نداره وگرنه واسا پسرم میگرفتمت بعضی هام که پسرشون کوچیکتر بود میگفتن اگه سنت به پسرم میخورد می اومدیم خواستگاری 🤣 عزیزم هر کسی قسمتی داره و قطعا اون بهترینه