2733
2734
عنوان

چجوری میشه دوستی رو به ازدواج رسوند؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 25 پست
باید به قصد ازدواج اشناشید و دوست باشید من روز اول به شوهرم گفتم من دنبال رابطه الکی و بیخود نیستن و ...

ماهم همینطور 6سالم دوست بودیم اوکی بودیم اومدن خواستگاری ولی خانوادش پرش کردن نزااشتن خودشم تحت تاثیر حرفا 

خدایا بابت همه چی شکرت دوستت دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهم 6سال دوست بودیم بقصد ازدواج اومدن خواستگاری خانوادش مخالفت کردن خودشم که تحت تاثیر ننه باباش

واقعاسخته ک انقدانتظارنتیجش این باشه..من ک ب مرحله خواستگاریم نرسیدم

منتظرم ک برسیم بهم🥲
2731
واقعاسخته ک انقدانتظارنتیجش این باشه..من ک ب مرحله خواستگاریم نرسیدم

آره واقعا سخته بعدش یبار باباش راضی شد یهو باز زد زیر همه چی اصلا افتصاح الان دوسال گذشته همچنان حالو روحیم خرابه

خدایا بابت همه چی شکرت دوستت دارم
2740
ماهم همینطور 6سالم دوست بودیم اوکی بودیم اومدن خواستگاری ولی خانوادش پرش کردن نزااشتن خودشم تحت تاثی ...

حتما حکمتی بوده توش اصلا غصه نخوری عزیزم خیلی دوستام ازین دوستیا داشتن و به دلایلی مثل همین مخالفت خانواده نشد بعد خداروشکر کردن نشد میگفتن خدا دوسشون داشته یکیشون یه با ادم فوق العاده ازدواج کرده یکی هم اونی که میخواست اینقد گند کاری کرد همش خداروشکر مبکنه زنش نشد.غصه نخوز فقط بگو خدایا هر چی خوبه نصیبم کن.