2410
2553

باید با یه پسر چجوری رفتار کرد که بگیرتت

من چندین خاستگارمو رد کردم نمیتونم سنتی ازدواج کنم باید حتما کاری کنم دوست پسرم بگیرتم

لطفا راهنمایی چجوری باید رفتار کرد؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

والا به تلاش نیست فقط خودتو وابسته نکن یا وابسته نشون نده

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               

باید واقعا عاشقت باشه که به ازدواج برسه 

باباش نمیزاره عکس دخملشو جایی بزارم 😑🥺                          بزارم مشخصاتشو بگم به دلم نمونه حداقل🥺😜🤭                   دخملیم چشاش درشت و خوشمل مشکی تیله ای مثل مامانش داره😍😅 مژه هاشو که نگم عجیب دل میبره 🥰 پوست سفید برفی 🤍♥ لباش خوداااا نگم غنچه ای و قرمز قرمز 😍💋 صورت گرد و توپولی دلم میخواد گاز بگیرم ولی دخمل لوس باباش گریه میکنه😑🥺                                                                           عشقولیم زود بزرگ شو که کلییییی باهم کار نکرده داریم کلی خرید داریم باهم کلی باید باهم شهربازی بریم و دیوونه بازی دربیاریم 😅 🥰 دوست دارم ولی نه بیشتر از باباییت یادت باسه هاااا😅
2714

باید به قصد ازدواج اشناشید و دوست باشید من روز اول به شوهرم گفتم من دنبال رابطه الکی و بیخود نیستن وقت و احساسمو بذارم باهم اشنا میشیم اگه خوب بودیم و اوکی بودیم ازدواج میکنیم از همون اول بایذ این حرفو بزنی چون بعدش میگن من که قولی ندادم من قصدم دوستی بود.

اخه زشته نمیگه این هوله شوهره کسی نیست بگیرتش

همون اول بهش بگو قصدت از این رابطه چیه

شاید اصلا قصدش یه دوستی ساده باشه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

آخه چرا کسی که می تونی هم زمان چند دوست دختر داشته باشه و می تونه بعد کات با افراد بسیار زیاد دیگه ای باشه بیاد به پای یکی بمونه؟

این روزا پسرا تنوع طلب شدن

تنها دلخوشیم خیلی دوست دارم😍😍🥺🥺
2706