2733
2739
عنوان

این پربازدید چی داره که انقدر دروغ میگید

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان تاپیک زد مچشو گرفتن  یه جا نوشته بود بچه م سرطان داره یه جا دیگه مشکل قلبی

من بهش خصوصی پیام دادم برای کارای خیریه گفت مدارک میفرستم براتون فردا

اگه دروغ بگه که اینو نمیگه

مودب بودن شما در فضای مجازی نشون دهنده فرهنگ و اصالت بالای شماست .

من اولا دوستداشتم پر بازدید بشم ولی یه بار که پر بازدید شد تاپیکم فهمیدم همه میخوان متهمم کنن به دروغ ☹️⁩ کلیم بهم توهین مردن 

از اون موقع ب بعد تاپیکام یا دغذغه هامه یا برای سرگرمی یا درد دل .....

دوس داشتی پستای تاپیک جدیدمو بخون بشوره ببره 😂😂 

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡
2728
الان تاپیک زد مچشو گرفتن  یه جا نوشته بود بچه م سرطان داره یه جا دیگه مشکل قلبی

بپرس همونه که چشم بچه رو تخلیه کردن؟

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو خود تاپیک هست اسکرینش

کجا گفته بچه اش سرطانیه؟؟فقط یه تاپیک زده ک

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

چون یه تاپاله عن نصیبشون میشه اگه پر بازدید شن😄

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
بپرس همونه که چشم بچه رو تخلیه کردن؟

نه اون نیست 

عضو تاپیک رژیم لاغری فیت شو ...وزن فعلی:76 کیلو وزن هدف:67 کیلو ...سرگروه: النازییییی...لینک صفحه :https://www.ninisite.com/discussion/topic/8274594/رژیم-لاغری-فیت-شو
2738
من بهش خصوصی پیام دادم برای کارای خیریه گفت مدارک میفرستم براتون فردا اگه دروغ بگه که اینو نمیگه

اسم کاربریش چیه عزیزم؟ بچه ش چندسالشه؟ دختر یا پسر؟

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰
چون یه تاپاله عن نصیبشون میشه اگه پر بازدید شن😄

عضو تاپیک رژیم لاغری فیت شو ...وزن فعلی:76 کیلو وزن هدف:67 کیلو ...سرگروه: النازییییی...لینک صفحه :https://www.ninisite.com/discussion/topic/8274594/رژیم-لاغری-فیت-شو

عزیزم پول میدن من خودم گرفتم درآمد خوبی داره پربازدیدی🕶️😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2706