2703
2553

این صدمین باره که تو پربازدید مشخص میشه طرف دروغ میگه همون که بچه ش سرطان داشت 

بابا بچه اید مگه 

اعصاب ادمو خورد میکنید

عضو تاپیک رژیم لاغری فیت شو ...وزن فعلی:76 کیلو وزن هدف:67 کیلو ...سرگروه: النازییییی...لینک صفحه :https://www.ninisite.com/discussion/topic/8274594/رژیم-لاغری-فیت-شو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
از کجا فهمیدی دروغه؟؟ وقتی تهران بود یکی رفت بچشو دید

الان تاپیک زد مچشو گرفتن 

یه جا نوشته بود بچه م سرطان داره یه جا دیگه مشکل قلبی

عضو تاپیک رژیم لاغری فیت شو ...وزن فعلی:76 کیلو وزن هدف:67 کیلو ...سرگروه: النازییییی...لینک صفحه :https://www.ninisite.com/discussion/topic/8274594/رژیم-لاغری-فیت-شو

کدوم ؟دلیلت؟

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
الان تاپیک زد مچشو گرفتن  یه جا نوشته بود بچه م سرطان داره یه جا دیگه مشکل قلبی

کدوم‌؟

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰
2706