2737
2739

همشون همینن😏

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون اونا همه چیو کلی میبینین...مثلا  اونا از  رد شدن از  یه بزرگراه نمیترسن میگن یا میمریم یا زنده میمونیم دوحالت بیشتر نداره...ولی ما  میگیم ای وای  قطع نخاع میشی   فلج میشی  فلان میشیم😐😂😂تو این قصیه هم همینه اونا بدترین و بهترینو میبینن چیز وسط  ومود نداره براشون😐😂

البته خودمم این اخلاقم مثل مرداست

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 
2731

شاید خستس از کار زود خوابش برده 

ببین خدا چندتا دوست داره:)                               دیگران را ببخش حتی وقتی متاسف نیستند!                بگذار حق با آنان باشد                                              اگر این چیزیست که به آن نیازمندند                            خودت را به کوته فکری آنان گره نزن،                                        این سلامت روانت را از تو می گیرد...

🤣🤣🤣

عاقل تا پی پل میگشت دیوانه پابرهنه از آب گذشت ♡چو علم چندانکه بیشتر خوانی/چون عمل درتونیست نادانی ♡از کوزه همان برون تراود که در اوست♡گرد نام پدر چه می گردی پدر خویش باش اگر مردی   سعدی                                      گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ماست آنچه البته بجایی نرسد فریادست / (یغما)  
2738
اصصصلا انگار من واسش مهم نیستم

چرا هستی

برو کنارش یه هووووو داد بزن  بیدار که شد بگو خواب بد دیدم 

خواب دبدم اصصصلا واست مهم نیشم 😭😭

عاقل تا پی پل میگشت دیوانه پابرهنه از آب گذشت ♡چو علم چندانکه بیشتر خوانی/چون عمل درتونیست نادانی ♡از کوزه همان برون تراود که در اوست♡گرد نام پدر چه می گردی پدر خویش باش اگر مردی   سعدی                                      گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ماست آنچه البته بجایی نرسد فریادست / (یغما)  
وا میزنه توگوشم نمیشناسیش

عجب من فکر کردم گفتی آقا خرسه هست گفتم آشناس میشناس😁

خواب بد دیدی خووو چرا بزنه