2737
2739
عنوان

دارم ازدواج میکنم متاهلا بیاین کارتون دارم!!

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 27 پست
با جاری زیاد رفیق نشو خواهر و مادر ش رو دور نگه ندار 

من خواهر شوهر و مادر شوهر میترسم چطوری دور نگه نداره . هر چقدر با خانواده شوهر صمیمی نباشی که به نفع آدمه. اونموقع هر چی اطلاعات بیشتر بدی بیشتر دخالت میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرفای مامان و بابام به خودم و بهت میگم ...... 

مامانم گفت همیشه بهش حس قدرت بده اما حرفی هم تو دلت نمونه و بهش بگو ....خواستم و میگم و البته میگم شما مرد این خونه ای بازم هرچی خودت بگی

دوم اینکه بابام گفت ممکنه یه روز چند مدل غذا داشته باشی یه روز پول یه نونم نداشته باشی هیچوقت غرورشو نشکن .....یه چیزایی و باید به مردا یاد بدی مامانتم به من یاد داد ..... صبور باش و همیشه اول از همه باهمسرت درد و دل کن نذار هیچ حرفی روی دلت سنگینی کنه .....این چند تاجمله الان باعث شده من یکی از خوشبخت ترین خانومهای دنیا باشم ...سختی زیاد بوده هااا اما زندگیم شیرین تره ...و البته شوهرمم بهترین رفیقمه.... و تو یه جمع خیلی مهم بعد چندین سال همسرم گفت فقط خانومم هیییچکس جاشو نمیگیره ...همدمه رفیقمه من همه زندگیمو مدیونشم😎😁🤩

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
با خانواده شوهرت درد دل نکن.لازم نیست همه چیزتو به شوهرت بگی.هر چه ساکت تر باشی محترمتری.بزار همیشه ...

دقیقااا اگر خودت یا مخصوصا خانوادت رازی دارن هرگززززز نگو به شوهرت یوقت فاز صداقت برنداری همچیو بهش بگی مخفی کردن راز با دروغگویی خیلی فرق داره ک البته گاهی وقتا دروغ گفتنم لازمه

2731
من خواهر شوهر و مادر شوهر میترسم چطوری دور نگه نداره . هر چقدر با خانواده شوهر صمیمی نباشی که به نفع ...

عزیزم منظورم این نیس ک بره اطلاعات بهشون بده جلو شوهرش تا میتونه باید با احترام برخورد کنه از اینا نباشه ک بگه نباید بیان خونم تمام پسرا رو مادرشون حساسن

درخواست دوستی ندید 😐
چطوری دست نیافتنی بشیم ؟

هر چند وقت یکبار با یه اخلاق و یا صحبت کوتاه در مورد شایستگیات همسرتو سورپرایز کن که بدونه پشت سکوتت چه آدم بزرگی نهفتست و براش همیشه جذاب میمونی و غیر قابل کشف😉

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست.خوشبختی گاهی لذت عمیق از نداشته‌هاست!«یک نوع رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است.🥰
2738
عزیزم منظورم این نیس ک بره اطلاعات بهشون بده جلو شوهرش تا میتونه باید با احترام برخورد کنه از اینا ن ...

تازه غذای  مادرشوهر  همیشه خوشمزه است  سعی نکن ثابت کنی غذات از مادرشوهرت  خوشمزه تره 

فک نکن ازدواج کنی خیلی خوشبخت میشی درسته یه همدم پیدا میکنی ولی مشکلات از نوعی به نوع دیگه تغییر میکنه باید یاد بگیری تو دل همه مشکلات شادی و پیدا کنی🥰مثبت باش و امیشه از خدا بابت داده هاش شکر کن.از سوهرتم زیاد توقع نداشته باش.هرجور هست باهاش کنار بیا

از اول زندگی بهش یک سری مسئولیت بده

اصلاااا کارهای شخصی شو شما انجام نده هیچوقت مثل ساک جمع کردن و جوراب شستن و...

همیشه بهش احترام بذار مخصوصا تو جمع 

هرگز اجازه نده خانوادت پشت سرش حرف بزنن یا ایشون پشت سر خانوادت حرف بزنه

طبعا خودتم این کارو نکن

خودت رو تو اولویت قرار بده 

سعی کن آدم منطقی ای باشی

مشکلاتتون رو با آرامش و بدون سر و صدا حل کنید

تحت هیچ شرایطی حرف خونه رو بیرون نبرید 

مسائل خونه شما یه راز هست بین شما دو نفر هیییچ کس دیگه نباید خبردار شه چون شما بعدا مشکلتون حل میشه ولی بقیه سرکوفت میزنن

برای پیشرفت هم تلاش کنید و...

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را.

افسار زندگیتو دست کسی نده،،،در کنار اینکه خوبی با محبتی چ میدونم خوش اخلاق و خوشرویی اما قاطع باش ،،،زندگیتو در جهت درست مدیریت کن،،،همیشه ی همیشه واسه خودت پسنداز داشته باش ک فقط خودت بدونی،،،،اگه شاغلی پولتو دودستی تقدیم همسرت نکن ک بد عادتشه،،چ شاغل باشی چ ن وظیفه ایشونه خرج زندگیتو بده شرعا وقانونا،،،،پس سعی کن همیشه از درامد اون خونه براخودت پسنداز کنی،،،اگه طلایی چیزی داشتی وقتی نیازش میشه فورا پیشنهاد نده و دودستی تقدیم کن بخصوص اون اول زندگی ک هنوز نمیدونی چی ب چیه،،،تا وقتی کامل نشناختیش بچه دار نشو،،،از همین اولم براش جا بنداز ک وقتی آدم متاهل شد دیگه گوشیش شخصی نیست ۷ تاقفل و رمز داشته باشه  واگه داره شما باید بدونی