2737
2734
عنوان

برادرشوهرم یه چیزی گفت که دارم بخاطرش سکته میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3192 بازدید | 122 پست
اونا خندشون واسه چی بوده خب اونا که باید گریه کنن شوهرت واسه حرفاشون ارزش قائل نبوده و خواهرشون رو ل ...

خندشون واسه این بوده چون پررو تشریف دارن مرسی عزیزدلم بابت حرفات خیلی دلگرمی بهم دادی میدونم ولی دست خودم نیست واقعا باهمچین ادمایی فامیل شدن سخته امیدوارم هیچکس توی خانواده ی بی ادب و گستاخ گیر نیوفته

منکه طرف برام مهم نیست بخدا اما به شدت از خانواده شوهرم ناراحتم مخصوصا مادرش و این برادرشوهرم شورشو ...

بابا بی خیال اسی حالا دوست من شوهرش قبل این نامزد داشت یه بار شنیده بوده پدرشوهرش میگفته نامزد قبلیت خیلی بهتر از این زنت بود حیف به هم زدی 

پسره هم چون احترام پدرش رو حفظ میکنه فقط گفته بوده اینجوری که شما فکر میکنید نیست دوستم میگف اوایل برام خیلی مهم بود و دیگه بعد یه مدت گفتم به جهنم هر نظری میخوان داشته باشن مهم اینه که شوهر من منرو پسندیده 

دو سال اول زندگی این حرفا زیاده جدی نگیر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه من تو اشپزخونه بودم بعدم باهاشون حرف نمیزنم که یهو این حرفو زد اما ارع صددرصد دفعه بعد جوابشو می ...

آره عزیزم همین کارو بکن قشنگ رک و سنگین جوابش بده که حد خودش بدونه 

الکی با همسرت دعوا نکن 

دلشوره ما بود دل آرام جهان شد
شاید شوهرت نمی‌دونسته چی جواب بده فعلا که برادرشوهرت و جاری بدجور خودشونو سبک کردن اینقدر که تلاش کر ...

واقعا خیلی شخصیت خودشو اورد پایین برادرشوهرم هرچند این حرفا حرفای زنشه که تو گوشش میخونه اصلا انتظار نداشتم بازم تکرار کنه این بی ادبی رو

2731
ببین تو میگی اوناباهات تولجن پس ازقصداین حرفامیزنن تو بخای ادامه بدی دعوامیفته اوناهم ازخداخاسته سعی ...

اره بخدا عزیزم از قصد میکنن خیلی پشیمونم که اونطوری رفتار کزدم اصلا سیاست ندارم سریع کنترلمو از دست دادم بااینکارام فقط همسرمو از خودم دور میکنم‌😔

تو الان باید انقد شوهرتو دوس  داشته باشی و اونو شیفته خودت کنی ک همه کف کنن _ی زندگی خوب و آروم

اره دقیقا اما دست خودم نبود خیلی رنجیدم خیلی واقعا حرفش زشت بود سعی میکنم صبحی از دلش دربیارم

شوهرتم باید باخنده میگفت حالا تو نمیخواد بخاطر زن ذلیلیت و ترست از خانمت  خواهر زنت و بندازی به من همون تو رو از دست دادیم کافیه برا خانوادمون😎ولی در کل شما خوب باشین باهم کافیه بخاطر کسی زندگیت و تلخ نکن

اگه امضام و دیدید  ازتون خواهش میکنم برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج) یه صلوات از ته قلبتون بفرستید ❤
2740
اره بخدا عزیزم از قصد میکنن خیلی پشیمونم که اونطوری رفتار کزدم اصلا سیاست ندارم سریع کنترلمو از دست ...

اوناهم همینو میخان دیگه ببین سیاست داشته باش فردا طوری برخورد کن باهمسرت انگارنه چیزی شنیدی ونه حرفی زدی اصلا درموردشون حرف نزن همسرت هم تلفنی باهاشون میحرفه اهمیت نده توهرچی حساسیت نشون بدی فک میکنه چخبره

💚🧡در جوانی ام... دلتنگ جوانی شده ام...چه کرده اند با ما🧡💚
اره به خدا اعصابت ‌‌و میخان خورد کنن بیمصرفا ،  میگفتی فعلا که شوهر منه و وره دله منه پس به خو ...

من هیچی نگفتم چون یک شوکه بودم 😐 دو باهاشون حرف نمیزنم و سه تو همچین مواقعی لال میشم فقط بلدم بعدش اعصاب خودمو شوهرمو خراب کنم اوووف 😔

خندشون واسه این بوده چون پررو تشریف دارن مرسی عزیزدلم بابت حرفات خیلی دلگرمی بهم دادی میدونم ولی دست ...

میفهممت ولی تو که نمیتونی همه رو ادب کنی، پس به عنوان برنده ی بازی همیشه اعتماد بنفس داشته باش، اونا با دیدنت داغ دلشون تازه میشه و حرص میخورن، توی جنگ بازنده حرص میخوره تو بنده ای

وای فقط حرف برادر شوهرت باحال بود  و البته خنده دار چقد بی‌فرهنگ و بی فکر هست

اره ی طوری میگفت وگرنه توهم الان اینجا بودی انگار تو کاخ سفید داشتن شام میخوردن دختره رئیس جمهور افتاده به تورش عقده ای

اسی جان ناراحت نشی این از بی عرضگی خودت که تا الان این موضوع ادامه پیدا کرده یه بار خیلی قوی و محکم ...

ایول چه جوابی

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
حالا مگه خونه ی اونا چه خبر بوده که همسرت ازش جا مونده چقدر خود برتر بینی دارن بعضی ها اشکال نداره ...

اره عزیزم دقیقا همیشه میگه بقیه داداشم از زندگی عقبن فقط من و زنم خوشبختیم حالا ویژه و‌مقدماتی بامن لج تره نسبت به بقیه بدون اجازه خانواده همسرشم اجازه آب خوردن نداره کلا خیلی پررو تشریف داره از بس عقده ای که با حرف زدن خودش و زنشو جلو میبره دست خودش نیست طفلک 

2706