2737
2734
عنوان

بیاین یه ویژگی خوب از همسرتون بگیم همش بدی هاشون گفتیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1026 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

شما مشکلت اقتصادی والا همسرت تقریبا عالی 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
اخه بعضی وقتا میگم کاش با یه ادم پولدار ازدواج کرده بودم خونه وماشین داشت بعد دوستام میگن تو ناشکری ...

خونه و ماشین داشت ولی خون تورو تو شیشه میکرد خوب بود؟یا کتکت میزد و تحقیرت میکرد؟یا زن باز بود

تورو سننه قربونت برم!!!!

ویژگی خوب اینکه چشم پاک ترین مرد دنیاس.میرم ۲۰روز خونه بابامم میمونم نتونه طاقت بیاره  دوریمو دلتنگیمو یهو دیدی بدون خبر اومده شهرمون پیشم میگه دیگ نمیتونم 😅😂😂جمع کن بریم 

جنسم از شهریور اسـت ،امّا نطفه ام پیچیده شد پاییز ،غم شبیخون زد بـه دنیایم ،آه از این لشگر خون ریز کاشکی آید کسی، گوید خواب می‌بینی دگربرخیز...
اخه بعضی وقتا میگم کاش با یه ادم پولدار ازدواج کرده بودم خونه وماشین داشت بعد دوستام میگن تو ناشکری ...

خوب چه سوالی؟؟

اره من زندگی نمی کردم پس طلاقتو بگیر!!

میخواید پز بدید ولی نمی دونید چطوری

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...