2733
2734
عنوان

بیاین یه ویژگی خوب از همسرتون بگیم همش بدی هاشون گفتیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1026 بازدید | 59 پست

رلمو میگم

🤣🤣🤣نداره لامصب ویژگی خوبی نداره غیره قیافش و اینکه عاشقمه و اولویتشم دیگه ویژگی خوبی ندارع

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر خیلی مرد شرفاتمندیه  و همچنین با ابرو و خانواده دوست  همش توی فکر اینکا من ارام ...

😂😂😂😂

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
اخه بعضی وقتا میگم کاش با یه ادم پولدار ازدواج کرده بودم خونه وماشین داشت بعد دوستام میگن تو ناشکری ...

اسی واقعا ناشکری قدرش رو بدون اینجا چقد تاپیک کتک و خیانت میزارن 

2731

اسی غذا ک درست نمیکنی 😐

خونه هم ک شوهرت جمع و جور میکنه😐

یچیزیم میخای سه سوته فراهم میشه😐

ب بچه ام تاکید میکنه تورو اذیت نکنه خسته ای😐

در کنار این همه حجم از کارو خستگیت گلم ک برات میخره😐

احتمالا خابی بیدارشو خواب دیدی خیر باشه 😁

اسی حالا باور میکنم حرفتو ک همسرت اینطور آدمی باشه ولی واقعا یچیزی خیییییییییییییییلی جای سوال داره 

فقط بگو تو چرا خسته ای 😐

جای من بودی چی میگفتی بخداقسم😂😂😐

شوهرم زیاد غیرتی نیس اذیتم نمیکنه چون بهم اعتماد داره میدونم..هرچی خوردنی بگم میخره حتی گرون ترین ک خودم‌ قناعت می‌کنم‌.باهاش خوب باشم باهام‌ خوبه بدخلقی کنم بازم خوبه مگه اینکه شورش دربیاد اونم بد بشه. زیاد کار میکنه. مثلا روزی خونه تمیز نباشه یا غذا درست نکنم غر نمیزنه. مهمتر اینکه موقع قهر اون میاد آشتی😂😅

2740
اسی غذا ک درست نمیکنی 😐 خونه هم ک شوهرت جمع و جور میکنه😐 یچیزیم میخای سه سوته فراهم میشه😐 ب بچ ...

عزیزم خونه رو همیشه جمع نمیکنه . وقتایی ک نمیتونم یا بیاد ببینه خونه بهم ریزه نتونستم .هر روز ک جمع نمیکنه .  دیگ منظورم بعضی وقتا بود ک دخترمون اذیت میکنه عصبی میشم به بچمون اینجوری میگه ک مامان خستع اس .  اخلاقای بد هم دارع من امدم ویژگی ها مثبتش گفتم . مثلا اخلاقای بدش اینه با بچه خیلی وقت کم میزاره بازی کنه میگه حوصله ندارم . با هیچ کس رفت امد نمیکنه اهل رفت امد زیاد نی . با کل خوانواده و اقوام خودش چند سالع قطع ارتباطه . 

میشه خصوصیات بدش هم بگی؟ کنجکاو شدم😅😅 شاید ماهم خوبیای شوهرمون بیشتر به چشم بیاد😂

عصبانی ک میشه اختیار دستش رو نداره 😔

ب هیچ وجه اجازه نمیده لباس دلخواهم رو بپوشم .

خیلی احساسی نیست .

زیاد رفت و امد نمیکنه .

و.........

عصبانی ک میشه اختیار دستش رو نداره 😔 ب هیچ وجه اجازه نمیده لباس دلخواهم رو بپوشم . خیلی احساسی نی ...

نگوووو😥😥😥یعنی چی اختیار دستش رو نداره😡😡 چند دفعه باید حسابی بترسونیش تا دیگه حساب کار بیاد دستش

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
نگوووو😥😥😥یعنی چی اختیار دستش رو نداره😡😡 چند دفعه باید حسابی بترسونیش تا دیگه حساب کار بیاد دستش

عزیز دلم هر زندگی سختی های خودش رو داره .مطمنا وقتی پست اول منو خوندی پیش خودت گفتی وااای چقدر شوهرش خوبه چقدر ایده آل ...

وقتی از بدی هاش گفتم نظرت عوض شد .

من همسرم رو با همه ی خوبی ها و بدیش قبولش کردم .

و متقابلن اون هم منو با خوبی ها و بدی هام قبول داره .

عزیز دلم هر زندگی سختی های خودش رو داره .مطمنا وقتی پست اول منو خوندی پیش خودت گفتی وااای چقدر شوهرش ...

عزیزم من نمیخام اصلا سرزنشت کنم، ولی واقعا راضی هستی به کتک خوردن؟؟ یعنی عادت کردی؟

اگر من جای شما بودم صددرصد تغییرش میدادم

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
عزیزم من نمیخام اصلا سرزنشت کنم، ولی واقعا راضی هستی به کتک خوردن؟؟ یعنی عادت کردی؟ اگر من جای شما ...

عزیزم کتک نمیزنه همسرم .

ولی کلا یکم عصبی مزاج هست .

بله من واقعا خوشبختم .

هرکس ی بدیایی داره بالاخره و منم شاید اخلاق هایی دارم ک هیچکس نمیتونه تحمل کنه جز شوهرم 

عزیزم من نمیخام اصلا سرزنشت کنم، ولی واقعا راضی هستی به کتک خوردن؟؟ یعنی عادت کردی؟ اگر من جای شما ...

و برای تغییر هم خیلی کارها کردم و همسرمم خیلیییییی خیلیییییی تلاش میکنه ک عصبانیتش رو کنتزل کنه