2733
2734
عنوان

کسی اشغال تر از من تو دنیا نیست‌

| مشاهده متن کامل بحث + 1054 بازدید | 59 پست
الآن به جایی رسیدم که منشی شوهرم صدبرابر از من بهتر میگرده با اینکه حقوقم چندبرابر منشی هست

میشه بگی شغلتون چیه؟

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم از کی دقیقا اینجوری شدی؟؟

از بچگی شدیداً تنبل بودم ، مامانم جمم میکرد ،اونا می‌فهمیدن من چقدر تنبلم نمی‌خواستن شوهرم بدن، تو درس و کارمم عقب افتادم شدیذ

🔞تمایلی به صحبت با کودکان در سایتی که مناسب سنشان نیست را ندارم، لطفا افراد زیر 18 سال ریپلای نکنید و در تاپیک های من پست نگذارید. 

وااا چخبره اینهمه صفات بد به خودت نسبت دادن  

واسه اینکه زندگیت رو به راه شه باید اول خودتو دوس داشته باشی

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست است که زندگی به هیچ نمی ارزد ، اما ارزش هیچ چیزی هم به اندازه ی زندگی نیست🌼
خوب شما که ماشالا وضعتون خوبه میتونی دندان هات رو درست کنی برو دندون پزشکی

شوهرم فعلا آتش زده به مالم،البته بخوای یه خونه بخری کل حقوق میره، پولدار کسیه همون اول تو یه خونه ملکی با شوهرش زندگی میکنه

🔞تمایلی به صحبت با کودکان در سایتی که مناسب سنشان نیست را ندارم، لطفا افراد زیر 18 سال ریپلای نکنید و در تاپیک های من پست نگذارید. 
نظر شوهرت چیه ؟

غر میزنه یه وقتی ، چیزی نمیگه زیاد 

2738
از بچگی شدیداً تنبل بودم ، مامانم جمم میکرد ،اونا می‌فهمیدن من چقدر تنبلم نمی‌خواستن شوهرم بدن، تو د ...

خب یه زمانی آدم بچه اس تو عالم بچگی احتیاج داره بهش توجه بشه و یا کمک کنن ولی الان که دیگه بزرگ شدین و ازدواج کردین حداقل باید بتونی از پس خودت بربیایی

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706