2737
2739

چه ربطی داره ژن هرکس یه مدلی قرار نیست همه یه دست به شکل باشن

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بگو من همش میترسم بچم از دور و اطرافیان یاد بکیره فضول زندگی مردم بشه 

💕هر کس خدا ترس و پرهیزکار شود خدا راه بیرون شدن (از عهده گناهان و بلا و حوادث سخت عالم) را بر او می‌گشاید.او را از جایی که گمان نمی برد روزی می دهد، و کسی که بر خدا توکل کند، خدا برایش کافی است، [و] خدا فرمان و خواسته اش را [به هر کس که بخواهد] می رساند؛ یقیناً برای هر چیزی اندازه ای قرار داده است.💕
2738
حسودن 

خوب واقعا آدم بیمار ارزش ابن داره حرصت بده توجه نکن

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
فامیلون که داشت امروز این حرفو میزد بچه خودش اصلا به دل نمیشینه

من بچمو میبردم مهمونی حالا خیلیم به دل می‌نشست و همه دوسش داشتن به زور واصرار میگفتن لباسشو عوض کن بچه راحت باشه حالا بچه راحت بود صداش درنمیومد میگفتن لباس خونه تنش کن بعدم چندنفر باهم میگفتن اعصابم خورد میشد میرفتم هرجا الان تقریبا هیچ جا نمیرم راحت شدم 😀