2737
2739
عنوان

تست شنوایی abrنوزاد نارس

944 بازدید | 30 پست

سلام .دوستان من پسرم 33هفته بدنیا اومده بعد 25روز بستری بود روز ترخیص ازش تست شنوایی گرفتن نتیجه ارجاع بود دکترش تست abrبراش نوشت من زنگ زدم بیمارستان که ببرمش گفتن باید بعد سه ماهگی بیای میخواستم بدونم کسی بوده شرایطش اینطور تست abrشون خوب شده یا بد من خیلی نگرانم😢😢😢🙁

پسر منم ۳۳ هفتگی بدنیا اومد یکماهش ک بود ازش تست گرفتن مشکلی نداشت گفتن بعد از دوماه بازم بیارش ولی نبردمش مشکلی هم نداره خداروشکر

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پسر منم ۳۳ هفتگی بدنیا اومد یکماهش ک بود ازش تست گرفتن مشکلی نداشت گفتن بعد از دوماه بازم بیارش ولی ...

شما هم تست اولشو گفتن مشکل داره.پس چرا بیمارستان به من گفت بعد سه ماهگی بیار دستگاه شنواییش کامل بشه

2738
شما هم تست اولشو گفتن مشکل داره.پس چرا بیمارستان به من گفت بعد سه ماهگی بیار دستگاه شنواییش کامل بشه

ن گفتن سالمه مشکلی نداره.. ب منم گفتن بیار همه نوزادای نارس باید دوبار این تست رو بدن.. من خودم بچمو نبردم سالمم بود

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
نه دیگه ،abr زمانی لازمه تست اولیه مشکل دار باشه ،اگه خوب دیگه نمیخواد ببری 

والا اولیشو تو بیمارستان زده ارجاع حالا دوباره میبرم همون تستو انجام بده اگه خدایی نکرده مشکل داشت میبرمabr

ن گفتن سالمه مشکلی نداره.. ب منم گفتن بیار همه نوزادای نارس باید دوبار این تست رو بدن.. من خودم بچمو ...

به منن نگفت مشکل داره فقط نتیجه رو زده بود ارجاع .ببخشید شما خاطرتون هست نتیجه تست اول نوزادتون چی زده بود گذر یا ارجاع

به منن نگفت مشکل داره فقط نتیجه رو زده بود ارجاع .ببخشید شما خاطرتون هست نتیجه تست اول نوزادتون چی ز ...

والا یادم نمیاد

سرچ کن ببین معنی ارجاع چی میشه

فکر کنم یعنی دوباره باید تکرار بشه

نگران نباش مطمن باش چیزی نیس 

قانونشه ک برای بچهای نارس دوبار این تست تکرار میشه ایناهم زدن ارجاع یعنی اینکه دوباره بازم باید ببریش

2706