2733
2739
عنوان

اگه براتون دوران عقد شب یلدا نیاورده باشن

| مشاهده متن کامل بحث + 979 بازدید | 71 پست
نه راستش متوجه نشدم منظور من اینه که پدر و مادر داماد طبق رسم خودشون دارن واسه عروسشون یلدایی میارن ...

خب وقتی رسم نداشتن که برا عروسشون ببرن برا دخترشونم میگفتن ما رسم نداریم نیارید منطقی تر نبود 

تا اینکه عروسشون حسرت مراسم دخترشونو بخوره 🤫🤔ادمی ک رسم نداره نداره دیه دختر و عروس نداره

نمیشه که دختر خودتو بالا ببری دختر مردمو بکشی پایین 

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره
نه بابا کلا اینا میگن واسه پسرامون انجام ندیم، ولی واسه دختراشون توقع دارن، از یه طرفم میترسم نرم بگ ...

اگه هم رفتی دست به سیا سفید نزن 

اینا میخوان تو بری که براشون خدمت رسانی کنی 💔

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببین اگر واقعا آنقدر آدم حساس و خجالتی هستی که فقط خودخوری کنی و اذیت بشی و هیچ تیکه و حرفی هم ننداز ...

حساسم، ولی خجالتی نیستم، یه مراسمم قبلا گرفتن برای خواهرشوهرم که واسه من نکرده بودن، رفتم مثل مهمون نشستم و اومدم، مادرشوهرمم گفت کمک کن خودمو با دخترم مشغول کردم

کلفت و کوزت که اصلاااااا😄نهایتش تو چیدن میوه و شیرینی کمک میکنم، بیشتر بخاطر دخترم دودلم و دلم میخو ...

پس حسابی با دخترت تیپ بزنید و برید برای خوشی و تفریح و اون وسطها هم یکبار یه متلک بنداز به مادرشوهرت که بفهمه حواست هست ولی شب خودت و بقیه رو خراب نکن 

2731
خب وقتی رسم نداشتن که برا عروسشون ببرن برا دخترشونم میگفتن ما رسم نداریم نیارید منطقی تر نبود  ...

منم نمیگم نباید واسه عروسشون میاوردن

ما هم رسم یلدایی داریم ، واسه عروسامونم بردیم 

منتظر ..🤍🍃

ما رسممنون برعکسه خانواده دختر برای یلدایی و عیدی کادو میبرن خانواده داماد خیلی کم پیش میاد یلدایی ببرن اما عیدی میبرم حتما

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
حساسم، ولی خجالتی نیستم، یه مراسمم قبلا گرفتن برای خواهرشوهرم که واسه من نکرده بودن، رفتم مثل مهمون ...

آفرین 

خیلی گیر داد برای کمک یه کار کوچیکی که برا خودتم جذاب باشه انجام بده و بگو عه من فکر می کردم شما از این رسمها ندارین اصلا خوبه به دل آبجی نمی مونه 

2738
اگه هم رفتی دست به سیا سفید نزن  اینا میخوان تو بری که براشون خدمت رسانی کنی 💔

نه بابا کلا اهل کارکردن تو خونه شون نیستم، اونقدری آزارم دادن که خیلی وقته مثل مهمون میرم و میام، نهایت کمکم چیدن میوه ای چیزیه، حتی تصمیم دارم اگه رفتم کفش پاشنه دار بپوشم اگه گفتن پذیرایی کن میگم با کفش راحت نیستم

آفرین  خیلی گیر داد برای کمک یه کار کوچیکی که برا خودتم جذاب باشه انجام بده و بگو عه من فکر می ...

آره دفعه ی پیش گرفتم شیرینی هارو آروم آروم چیدم تو دیس،با حوصله و کند ترین سرعت ممکن😄

2706