2737
2734
عنوان

اگه همسرتون وبچتون درحال غرق شدن باشن کیو نجات میدین ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40081 بازدید | 985 پست
برای اونای که شوهراشون براشون مهم نیست معلومه سوال سختی نیست

برای اونام که بچه ندارن سخته درک جواب اونایی که میگن بچه. ما اگه خودمونم در حال غرق شدن باشیم انتظار داریم شوهرمون بچه رو نجات بده وقتی یه پدر و مادر نرمال و سالم از نظر روحی باشی جواب واضحا برای هر دو نفر بچه هست چون جون بچه براشون اولویته

حلالم کنید و خدانگهدار   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خودمو

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

چون نمیتونم تحمل کنم یکیشونو ازدست بدم پس خودمم میپریدم تا همه باهم غرق بشیم

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂

صد در صد بچه 

شوهر غرق بشه تازه به ارامش میرسم

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
2738

قربون همتون برم الهی که همتون بچتونو نجات میدین مامانای مهربووون💜

ولی مامان من بابامو نجات میده مطمئنم

امیدوارم بچه هاتون قدرتونو بدونن و اینده اونا هم شمارو اولویت قرار بدن🙏

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2706