2737
2739
عنوان

شوهرم نمیاد طرفم رفتارش دوگانه اس

1927 بازدید | 69 پست

باشوهرم قهربودیم رفتم خودم منت کشی شو کردم و اینا

امشب شام گذاشته بودم 

خودش زنگ زد گفت شام نذار گفتم گذاشتم گفت عیبی نداره کباب خریدم گفتم باشه و اومد خوردیم 

تشکر کردم جواب نداد

با عصبانیت گفتم باتوئما چرا جواب نمیدی باز ج نداد

دوباره بچم اومد طرفم بلند گفتم سرم درد میکنه سمت من نیا 

دیگه براخواب هرچی شوهرمو صدا کردم نیومد سر جاش 

با آرامش خواستم بیارمش گفت از چشمم افتادی اصلا دلم نمیخواد پیش تو بخوابم ما الان یک ماهه هیچ رابطه ای نداریم چجور مهرمو دوباره تو دلش بندازم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اول رفتارتو با بچت درست کن... چون مردا شدیدا رو بچه حساسن... زیادم گیر نده بهش... رفتارت زنندست به نظرم... یه مدت ارامشو بیار خونت بجای بحث الکی... منت کشی هم بزار کنار... به خودت برس و روتین کارای روزتو انجام بده... سرسنگین باش یکم... 

عاشق همسر و دخترمم. مودبم و از بی ادبا خوشم نمیادو حتی الامکان سعی میکنم دلی رو نشکنم. خدایا خودمو و زندگیمو دست خودت میسپورم...نگهدارمون باش

خدایی مردا یجوری شدن تازگیا نازشون زیاد شده 😕انگار جای مرد و زن تو موضوهای احساسی برعکس شده

اقا ما یروز اومدیم یه ادم خوشگلو خوشتیپو بغل کنیم تق خوردیم به ایینه به همین برکت قسم😎😉
2706