2733
2734
عنوان

علائم بارداری بعداز سقط مجدد لطفا جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 31 پست
نه سونو نده بزار دوماه بگذره بعد بخدا بچه منو این دکترا کشتن

دعاکن باردار باشم🙂

دفه پیش ک فهمیدم حاملم..رفتم گفت فقط واژینال 

شکمی نداریم منم اومدم بیرون

خدایا منتظر نگاهتم♥️♥️♥️♥️♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دعاکن باردار باشم🙂 دفه پیش ک فهمیدم حاملم..رفتم گفت فقط واژینال  شکمی نداریم منم اومدم بیرون

انشالله عزبزم من فک کردم بارداری اخه نوشته ۳۷ هفته تا زایمان

آهان آخه سوال داشتم😁

😁 میگفت اونجا خیلی به مادر و کودک بها میدن

میگن اگه زیر دو ماه سونوی قلب بدی و قلب بچه معلوم نکنه مادر استرس میگیره و این برای مادر و جنین ضرر داره برای همین سونوی تشکیل قلبو بعد دو ماه میدن 

همین دوستم میگفت وقتی ایران اومد تمام دکترا یکسره بهش استرس وارد میکردن و میگفتن چرا بچه ریزه چرا فلانه

دوستم میگفت توی ایران چیزی از روحیه مادر حالیشون نمیشه همش میخوان بگن بچت یه مشکلی داره  لی تو آمریکا اصلا اینطوری نبود و اینقدر هم سونوی سلامت جنین نمیگیرن حتی بعضی از کشورا سونوی سلامت جنین رو جزو قوانین پزشکی نذاشتن و اکثرا سونوی سلامت نمیدن مگر اینکه در خانواده ها کسی مشکل دار باشه و چیزای دیگه

2706